Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Liesel
Avatar
1661 příspěvků moje polička 22. července 2024 09:10

Pinot Noir To byla úroda, co máš za odrůdu? Potřebuju další keř na jídlo, angrešty a rybízy mi nestačí

Offline Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 22. července 2024 09:21

Liesel je to Brown Turkey.

Offline Liesel
Avatar
1661 příspěvků moje polička 22. července 2024 10:35

Pinot Noir Děkuji

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 22. července 2024 10:39

Karja Mám dobrou zkušenost s Ostalkou/cinii. Vyseté v létě kvetou na podzim. A ještě souhlasím s Pinot Noir Měsíček kvete na podzim a zvládne i první mraziky. Kolikrát mám květy je začátkem listopadu. Ale je u zdi, kam se opírá slunce cele odpoledne.

Offline Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 22. července 2024 10:43

notna Díky, cinie jsou fajn, tak to zkusím;-) Měsíček i afrikány mi smrdí hrozně moc:-D, 

Offline Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 22. července 2024 10:46

Pinot Noir Psalo se to tady mnohokrát, ale než bych to našla...chtěla bych dát dárkový poukaz do nějakého zahradnictví, kde mají pěkné věci nebo něco jiného než klasické věci, napíšeš mi prosím jen stručně, kde ráda objednáváš? 

Online Magda
Avatar
255 příspěvků moje polička 22. července 2024 13:49

berush 

Děkuji za nabídku, ráda využiji

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 22. července 2024 14:06

Pinot Noir Ctenice jako primo v zamku? A cenove to neni prestrelene? Konecne otevreli silnici od nas kolem Ctenic, dosud jsem jezdila k nasim radsi pres Kbely. Jo to kdyz mas neco vzdusnou carou asi kilak , takze jsem tam vlastne nikdy v zivote nebyla. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 22. července 2024 14:09

Jako kazdorocne se pochlubim motylim kerem na statku u tchanu, zasadila jsem asi pred 10 lety. Nikde jinde se uz podobny uspech neopakoval, zezano minimalne, pocet motylu v podvecer desitky a desitky 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 22. července 2024 14:33
Reakce na Mha:

Kan

Hlásím nový list u monstery!

Zatím srolovanej, ale vypadá to nadějně

​Tak super. Hodně úspěchů a radosti přeji.

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 22. července 2024 15:13

Ty jehlicovitý astry jsem si loni poznamenala od Pinot Noir a jsou hrozně krásný

Offline JankaM
Avatar
3079 příspěvků moje polička 22. července 2024 19:38

Moc hezká úprava keřů, kdyby se chtěl někdo inspirovat.

Offline Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 22. července 2024 19:46

Karjano, nejhezčí rostliny mi přišly vždycky z Safro (Havliš), ale mají menší možnosti dopravy, déle to trvá, je to prostě komplikovanější.

Spomyšl a Flos jsou klasické eshopy se vším všudy, tj. přehledné stránky, snadná objednávka, veliký výběr, hlídače zboží, různé způsoby platby, jasný postup reklamace... Kvalita rostlin je proměnlivá a člověku, který očekává, že doma rozbalí rostliny, které budou vypadat jako ty nejhezčí přímo v zahradnictví, se je obvykle bojím doporučit. Ale já s tím nemám problém, nakupuju tam opakovaně.

Další věci mimo kytky se myslím dají nakoupit v Líbenicích (Truhlíkov), nebo u Chládka, ale nemám s tím zkušenosti.

Offline Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 22. července 2024 19:46

Jos ten motýlák teda je!

Offline Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 22. července 2024 19:48

Zu krásné, a kolik mají poupat! Já je letos nemám, je to další položka, se kterou jsem naletěla tomu pitomýmu eshopu Semena on-line. Nevyklíčila ani jediná.

Online Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 22. července 2024 20:01

JankaM Není to u zámečku na Malé Skále?

Online Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 22. července 2024 20:02

Jos Krasavec 

Offline JankaM
Avatar
3079 příspěvků moje polička 22. července 2024 20:05
Offline Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 22. července 2024 20:29

Pinot NoirDěkuju za přehledne info, nějak to vymýšlím;-)

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 22. července 2024 22:20

Karja toho Chládka úplně nedoporučuji, mám to tam vcelku ráda, ale hlavně restauraci (mají výborný Roastbeef) na kytky tam občas zajdu, ale celkově mi nepřijde, že cena odpovídá kvalitě, natož aby ses tam táhla 150km. Je to spíš takové Fancy zahradnictví s kopou serepetiček, ty kytky zabírají pořád min prostoru.