Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 09. března 2017 22:08
Reakce na Berta:

Jo, oficiálně 1.5. (zlí jazykové tvrdí, že to bylo ještě na čarodějnice )

Byla to velká individualistka: když jí to v obýváku s náma nebavilo, sebrala se a šla do ložnice. Kdepak smečkový zvíře!

A ano - byla to dáma! Můj otec dodnes nechce akceptovat Ronnyho s tím, že jí prý nesahá ani po kotníky...

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 09. března 2017 22:38

já jsem si včera v ikee koupila takovej košík na pletení...

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 09. března 2017 22:56
Reakce na Potrefenáhusa:

ach jo ...

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 10. března 2017 01:17
Reakce na Potrefenáhusa:

Chá, prej na pletení! 

Offline Friga
Avatar
2081 příspěvků moje polička 10. března 2017 08:33
Reakce na Potrefenáhusa:

Budes plest oranzovy svetr? 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 10. března 2017 08:34
Reakce na Potrefenáhusa:

Ale že jde Goliaskovi k pleti...ééé ke  kožichu!

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 10. března 2017 08:53
Reakce na Potrefenáhusa:

A kde jsou ty přadýnka vlny, kde?  To má ležet na tvrdém? 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 10. března 2017 09:05
Reakce na Potrefenáhusa:

Teda krasnyho kocoura jsi upletla. Jsi fakt sikovna.

Z fleku bys mohla prodavat na Fleru

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 10. března 2017 09:08
Reakce na moora:

teda ale má to fakt krásný! Jedna moje kamarádka taky dělá, taky to má pěkný, ale žije teď v zahraničí, prodává na nějakým ruským fleru myslím :-D

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 10. března 2017 09:08
Reakce na Isca:

přadýnka vlny vůbec nepřipomínejte, to se člověk jenom otočí a už to někdo bere a někam to nese...

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 10. března 2017 09:09
Reakce na Kiore:

tak my si to říkali už v tý Ikee, že Goliášek asi bude nadšenej :-D

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 10. března 2017 09:10
Reakce na Friga:

myslím, že továrna na zpracování psího a kočičího vlasu už by se mohla začít pomalu rentovat....akorát by ty svetry byly asi dost kousavý...

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 10. března 2017 09:35
Reakce na Berta:

Sára je narozena 1.5.?  Já i  Tiffanka také. Nedávno tady na parfumanii někde proběhl numerologicky horoskop. A jedinci narození 1. tam mají: Silná individualita, která potřebuje volnost a nezávislost, o všem si rozhoduje sama..  Na Tifku to sedí dokonale.

Goliášek se narodil prej 1.9. :-D

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 10. března 2017 09:36
Reakce na Potrefenáhusa:

Krom krásný kočičky a košíku vidím i krásnou skříň.

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 10. března 2017 09:42
Reakce na Zina:

to je kredenc z Aukra :-D Měla v šuplíku starou belgickou známku a minci, ale u nás v hospodě mají skoro identickou, tak to bude spíš asi něco místního.

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 10. března 2017 09:49
Reakce na Potrefenáhusa:

My jsme měli hodně podobnou na v chalupě v Novohradských horách, vlastně dvě, jedno byla kredenc s policemi a jedno šatní skříň, tak je to možná opravdu místní výroba. Ale tak o to je to lepší :-).

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 10. března 2017 09:55
Reakce na Zina:

my máme v ložnici krásnou, takovou lehce secesní, ale jednoduchou (taky z aukra, za pár korun a ještě s příběhem, vyzvedávali jsme si ji v krásným domě ve Vlachově Březí), tahle si myslím bude novější, tak jsem ji otipovali na cca 40. léta, ona má totiž takovej ne úplně vzhlednej vršek :-D (teda mě to trochu připomíná "holandskej nábytek"), ta zrcátková část je lehce vypouklá.

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 10. března 2017 09:59

Goliášek a kredence :-D

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 10. března 2017 10:01

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 10. března 2017 10:04
Reakce na Potrefenáhusa:

Ta naše měla vršek ve stejným stylu jako spodek, byla taková víc vesnická, tuhle už si umím představit v nějaké měšťanštější rodině. No ale líbí se mi obě varianty, kdybychom místo řadovky ze 70. let rekonstruovali nějaký starší byt v činžovním domě nebo rovnou dům z té doby, tak by se mi moc hrozně líbilo mít ho zařízený právě v tomhle duchu.