Jo, oficiálně 1.5. (zlí jazykové tvrdí, že to bylo ještě na čarodějnice
)
Byla to velká individualistka: když jí to v obýváku s náma nebavilo, sebrala se a šla do ložnice. Kdepak smečkový zvíře!
A ano - byla to dáma! Můj otec dodnes nechce akceptovat Ronnyho s tím, že jí prý nesahá ani po kotníky...











