Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 10. března 2017 10:09
Reakce na Zina:

my bydlíme ve starým činžáku ze začátku století, takže ten byt to snese, ale teda taky mám pocit, že už to stačí, máme tu šatní skříň, kredence dvě (stačila by jedna teda, ale nemohla jsem se rozhodnout, kterou ne, ta jedna je právě taková do toho městskýho bytu, ale ta druhá zase taková ta klasická česká venkovská :-D) a ještě jsem dostala od kolegyně starej skleník. A je toho fakt ažaž, myslim, že ten byt už taky žádný další starý krámy nesnese :-D

Offline Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 10. března 2017 10:37
Reakce na Potrefenáhusa:

To očičko

Jinak na kočičí svetr klidně přispěju, kočky se teď servaly (jak koně) a abych luxovala...

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 10. března 2017 10:38
Reakce na baltik:

Bude. Do každé kaluže, řeky, rybníku a s chutí!

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 10. března 2017 11:44

Kvíz najděte štěně :-).

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 10. března 2017 11:55
Reakce na Zina:

krásný!!!

řekla bych ten vpravo :-D

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 10. března 2017 11:59

jinak já jsem dopletla šedivej svetr, mám ho dneska prvně v práci a trčej mi z něj zapletený zrzavý chlupy...

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 10. března 2017 12:00
Reakce na Zina:

Uprostřed!  Ale krásní jste všichni.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. března 2017 12:33
Reakce na Zina:

wau, ste super trojka!!!

Cid s Terkom uzasni - posobia silne, zdravo, cisto :-) to je napr. vec, ktoru ja so Zunou nedosiahnem nikdy, ta hunata leskla dlha srst robi vela + este rozkosny vyraz (ako u bostonky Amy) - pre nas proste nedosiahnutelne :-D

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. března 2017 12:37

takze sa pomaly menim na psi hotel :-D

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 10. března 2017 12:54
Reakce na palahniukowa:

to vypadá na psí hotel nejen s full servisem, ale i s nadstandardníma službama!

To video, jak se kamaráděj, je úplně parádní!

Offline Ounz
Avatar
20483 příspěvků moje polička 10. března 2017 13:23
Reakce na Potrefenáhusa:

Majitel košíku je boží 

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 10. března 2017 14:00
Reakce na Mohučanka:

To očičko

Jinak na kočičí svetr klidně přispěju, kočky se teď servaly (jak koně) a abych luxovala...

Kočky se snaží pomáhat, vyčesávají se navzájem!

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 10. března 2017 14:01
Reakce na Potrefenáhusa:

Goliáš je fakt modelka, by pro Ikea mohl dělat reklamu.

Offline pecka
Avatar
6171 příspěvků moje polička 10. března 2017 20:10

Modelka pre Ikeu s parťákom, Sarinka,Elzička,Amy,psí hotel,čierni krásavci a všetci ostatní z posledných stránok sú úžasní.

U nás,ako tradične,sa spí (pri fotení kukla,čo sa deje) alebo sa kradnú papuče  

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 10. března 2017 22:00

Tady panuje naprostá idyla.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 11. března 2017 09:44

Snidane pod peclivym dozorem 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 11. března 2017 09:51

Suzette a slunicko. Ona to miluje. 

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 11. března 2017 14:35
Reakce na Orfanik:

Zajímavé, že tohle se řekne stejně v kočičí i psí řeči.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 11. března 2017 15:27
Reakce na Manetta:

Chci se zeptat, chodíte někdo na dentální hygienu se psy na veterinu? Přiznám se, že psům jsme nikdy zuby nečistily, ale teď přemýšlím, že to bude nutné. Jaké máte zkušenosti, díky.

Jedenáctiletá fenka mojí tety na tom čištění byla prvně v životě minulý měsíc a v pohodě. Jen to chce, aby pejsek byl minimálně od půlnoci toho dne nalačno, protože to probíhá pod celkovou anestézií. Některý veterinář ale prý chce ten interval i delší.

A pak teda záleží, v jakém stavu se chrup pejska nalézá. Bára to měla už docela špatné, takže kromě čištění od zubního kamene jí i tři zuby vytrhli a protože měla lehce začervenalé i dásně, tak dostala i antibiotika, aby se jí to po tom vytržení nerozlezlo dál. Celá procedura vyšla na necelé dva tisíce (okresní město).

Akorát pokud je pejsek nějaká větší rasa, tak to chce mít zpátky zajištěný odvoz autem, protože se po probrání z narkózy nebude moct asi tak tři hodinky pořádně hýbat.