
Chlpáči a iné
náš venkovní kočičák se rozhodl, že mu u nás nechutná a očividně chodí jíst někam jinam :( k nám zajde jen večer dělat blbosti, mazlit se za otcem do kanceláře, zřejmě se možná vyspat a jinak je někde nevím kde, kde se i krmí, protože vyhuble nevypadá. co si s tím pytlem granulí a půl krabicí konzerv počnu ![]()
![]()
kdyztak to zbodne pupicek:-)
Nebo jiná kočka ![]()
Tak to vás trumfnem, před nedávnem mi jeden kocour domů přišel celej heboučkej a VONĚL. U nás ho nikdo nekoupal, ba si to ani neumíme představit - nerad se mazlí. Teda aspoň s náma ![]()
![]()
já "našemu" kocourovi vůbec nerozumím, one se na jednu stranu mazlí rád hrozně, na druhou stranu se i hrozně bojí, na jednu stranu celý den někde trajdá, ale pak jde se mnou třeba vynášet staré větve 500 m k lesu nebo jde se mnou se psem. někdy čeká za dveřmi a chce jít na klín, jindy sice čeká za dveřmi, ale nevím, co chce, dovnitř nejde, jít nechce, ale hcce se snad asi hrát venku? jakože se schovává v okrasných trávách a chytá mi pacičkama ruku a tak.

to je standard kočka, co popisujete ![]()
![]()
já "našemu" kocourovi vůbec nerozumím, one se na jednu stranu mazlí rád hrozně, na druhou stranu se i hrozně bojí, na jednu stranu celý den někde trajdá, ale pak jde se mnou třeba vynášet staré větve 500 m k lesu nebo jde se mnou se psem. někdy čeká za dveřmi a chce jít na klín, jindy sice čeká za dveřmi, ale nevím, co chce, dovnitř nejde, jít nechce, ale hcce se snad asi hrát venku? jakože se schovává v okrasných trávách a chytá mi pacičkama ruku a tak.
A čemu konkrétně nerozumíš? Vše je přece jasné jako facka.
Myslim, ze zalezi na velikosti a vuli pejska. Inkoustova chovatelka ma jednoho starickeho krysaricka, ktery ma za sebou uz mrtvicky tri. Chodi, zije, kouka, je vesely. Jen trochu kulha a silha, jak ztratil vladu nad casti nervu. Cituji p. Horakovou:
Mikesek žije. Rozdychal a rozhybal už 3x záchvat . Pokaždé ochrnul na pravou stranu,takže chodi trosku dokolecka. Celou zimu se tvářil, že umírá, když se mělo jít ven. Ale teď začínají hárat fenky a dědek ožil!
taktéž jsme absolvovali (mateřský plurál) zřejmě mrtvici, několikrát. pokaždý se to časem spravilo. jakože se stav postupně lepšil a lepšil.
Zkušenost nemám, ale držím palce, ať se to spraví. Kamarádky boxerka měla mrtvici myslím kolem 10. roku a dožila se pak celkem v pohodě 12, což je na boxera slušnej věk.
Mikeškovi je 10, tak si taky myslim, ze se to upravi, souhlasim s Moorou :)
Já myslím, že je to podobné jako u lidí. Někdo se z toho dostane bez následků, někomu nějaký následek zůstane, někdo prodělá mrtvic víc. Hlavně, že jste jeli brzy a dostal tu kapačku. Držím palce , ať je to jen lepší.
Stačilo pošplíchat myšku catnipovým spreje a hned důstojný pán ožil, byť to tak z fotek nevypadá. Na těch akčních byla jen čmouha. 

Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
