Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 09. března 2017 10:02
Reakce na palahniukowa:

Skupinový gaučing.

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 09. března 2017 10:03
Reakce na Potrefenáhusa:

Není vám trochu horko?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 09. března 2017 10:06
Reakce na Bledule:

je, ale většinou se první uvaří pes :-D

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 09. března 2017 10:47
Reakce na Potrefenáhusa:

Kočka uvařit najde, zkoušíme to kamny, ale nejde to. Potřebovala bych, aby dělaly obklady na záda, ale to se jim nechce...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 09. března 2017 10:51
Reakce na dynda:

kočka fakt uvařit nejde :-D ...ale když má člověk hodně velký štěstí, tak si mu lehne na zadek, ale Goliáš teda oblibuje prsa a hlavně vrnět člověku do ksichtu co nejvíc zblízka.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. března 2017 10:53
Reakce na Potrefenáhusa:

No to si nestezuj. Suzettka, ta taky miluje me zalehnout, ale pod oblicej mi cpe neco uplne jineho 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. března 2017 10:54

Jeden lenoch 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 09. března 2017 11:00
Reakce na jinx:

ale tak to samozřejmě taky :-D

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 09. března 2017 11:15

Na nás si Cid sedá. A lehá. A stoupá. A je hrozně rychlej,Terk, kterej je taky věčně v pohybu, vedle něj chováním působí jako důstojnej kmet.

Jinak včera jsme vzali psy k řece - pořád se v něčem brodí, ale ve vodě na seriózní delší  plavání jsme byli po delší době. A jelikož jsem asi chudá duchem, hodila jsem jim do řeky jeden míček. Trochu mě omlouvá, že Cid zatím na plavání do půlky řeky neměl ambice. Tak už je má. Chvíli to vypadalo, že tam pro ně budem muset, byli by schopný se při tom zápase na hloubce snad utopit. 

Druhá věc, jestli nechcete vidět flatí warp (nechcete), tak doporučuju flata nenamáčet. Po namočení přepíná na kosmickou rychlost v běhu i skoku, jednu chvíli skákal tak vysoko, že jsem měla jeho nohy u hlavy. Asi zas budeme chvíli venčit v sušších horských oblastech :-D.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 09. března 2017 11:27
Reakce na Zina:

počítám, že Rufíček zas až tak v červnu nejdřív a budu muset jít první nebo spolu :-D

Vo moc víc už nevyždímem :-D

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 09. března 2017 11:29
Reakce na Potrefenáhusa:

já ho zcela chápu...kdo by si pak chtěl znova kadeřit tak pracně načesaný ocásek 

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 09. března 2017 11:35
Reakce na Potrefenáhusa:

Statečnej náhodou, a jak si drží ocásek nahoře, aby si ho nenamočil! :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 09. března 2017 11:36
Reakce na Jiná Realita:

Ocásek se nenamáčí, to dá rozum!!!

(A taky suchý záda musej bejt, už náš druhej pes, co plave stylem paní radová dává sedací lázeň )

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 09. března 2017 11:44
Reakce na Potrefenáhusa:

Dobrý je, že tam vleze, Belisa plavala jen jednou, a to nedobrovolně - skočila za kačenkama a nenapadlo ji, že nestačí.

Retrívři ocasem naopak kormidlují, a to překvapivě zdatně, poradí si tak i s dost silným proudem. Vypadá to dost ladně, horší pak je, když z té vody vylezou a přímo u vás se oklepou, zvlášť třeba v únoru :-)).

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 09. března 2017 11:47

pupík tady nikde poblíž vodu bohužel nemá, ale úplně si představuju, jak by to vypadalo. plác do vody, půl jezera vylitého, kolem tsunami, pes cáká, pes je celý pod vodou, pes loví ryby, pes chytá bobra, pes žere vodní havěť a plaší kachny, pes se pokouší vlézt cizím lidem do loďky, aby ho podrbali  díky, bože, že tu není voda 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 09. března 2017 11:49
Reakce na Zina:

do toho rybníka šel za mnou a celou dobu mi nadával :-D Ten přechod přes potok jsme pilovali celý léto, než to dal i beze mne, on se sám nejde ani ochladit (Čenda chodil rád po břicho), i pije ze břehu, aby nenamočil ani drápek :-D Letos budem doufám pokračovat, fakt to žádnej extra plavec neni :-D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 09. března 2017 11:52

kdybyste se někdo chtěli pozitivně dojmout, tak tady na fb malý štěňátko a klikr trénink

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 09. března 2017 12:02
Reakce na Potrefenáhusa:

Krásnýýý! Jak celou dobu vrtí tim ocáskem!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 09. března 2017 12:07
Reakce na RoSa:

Přesně!

Online Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 09. března 2017 13:05

Moja Elzička ani kvapku vody neznesie. Nie že by ešte aj vošla so vody. Ani náhodou!!!!!!!! Ja ked polievam hadicou, madam ujde hooodne ďaleko, aby ani len mierny závan na ňu neprešiel. Panikááááá.