Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 12. března 2017 16:54

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 12. března 2017 16:54
Reakce na KoraKora:

Držím palce!

Já dnes šla s dětmi, kamarádkou a netopýrkou na vodítku po cestě podél lesa, na jednou se z lesa nehlučně vyřítil vlčák a šel po ní. Podařilo se mi ho nakopnout pohorou a netopýrku katapultovat do vzduchu. Naštěstí se otočil a zmizel. Malé dítě hysterický záchvat, já vyklepaná ještě teď. Kdyby vážně chtěl, nevím, co bychom zmohly.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 12. března 2017 17:28
Reakce na Sweet Potato:

To se stalo strejdovi, akorát s horším průběhem. Šel se svým psem na vodítku, přiřítil se vlčák a začal jeho psa doslova trhat. Snažil se ho bránit, ale sám byl dost pokousaný, tak vytáhl z kapsy nůž a vlčáka bodl. Z dálky vše sledoval bez jakékoli reakce majitel vlčáka! Strejdovi psa zachránili, ale měl doživotní následky, ale vlčáka ne. Mělo to dohru u soudu, kde ho žaloval majitel vlčáka za zabití psa. Dopadlo to nakonec překvapivě dobře. Majitel vlčáka mu naopak musel zaplatit vetrinu a odškodnění. Když si na to vzpomeneme, tak si říkáme, jak by to bylo dopadlo, kdyby tam šla tenkrát teta.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 12. března 2017 17:37
Reakce na KoraKora:

No, zrovna se mi to honí hlavou. Nebo venčit rovnou s paralyzérem?! Potkali jsme dnes na výletě spoustu psů, všichni vzorní, plně pod kontrolou, úžasní. A pak jeden zparchantělej vlčák...

Ale abych se tu jen zpětně nestresovala a vás taky ne, trochu veseleji. Netopýrka má za sebou dlouho tůru ve skalách - to si příště rozmyslím, místy jsem ji musela poponášet. Nelíbilo se to mně ani jí. Ona se obecně nerada nosí a já z toho někde na kluzkých šutrech vůbec neměla dobrý pocit. Ona je na svou velikost úžasný chodec, dnes už ale měla asi dost. Končili jsme v hospodě, kde se jí dostalo neobvyklých, leč zasloužených, lepšiček v podobě krmení od stolu a ona podnik pak odmítala opustit! Zašprajcla se pod stolem a že se odtamtud nehne! 

Offline Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 12. března 2017 20:18
Reakce na Sweet Potato:

Asi měla strach, že půjde tou samou cestou ještě zpátky 

Offline Emerald
Avatar
2676 příspěvků moje polička 12. března 2017 20:54
Reakce na Dadoo:

Na návštěvě u sousedů. Děti ho milujou, on miluje je, my ho milujeme taky a i když vypadá jak smutný muž, je to vděčný mazel.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 12. března 2017 21:19
Reakce na Emerald:

Ten je správnej!

Offline Emerald
Avatar
2676 příspěvků moje polička 12. března 2017 21:21
Reakce na Berta:

Je, ale trochu přibral, chlapec...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 12. března 2017 22:07
Reakce na Emerald:

To jsou chlupy! :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 12. března 2017 22:08

Offline Emerald
Avatar
2676 příspěvků moje polička 12. března 2017 22:09
Reakce na Potrefenáhusa:

Ale narozdíl od Vašich chlupáčů skoro nelíná.Měla jsem na sobě černý svetr a našla na něm jen jeden chlup, i když jsme se po sobě dost váleli.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. března 2017 22:19
Reakce na Potrefenáhusa:

vítání jara 

Offline Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 12. března 2017 22:27
Reakce na Emerald:

Krásnej 

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 13. března 2017 06:41
Reakce na Potrefenáhusa:

Potřebuje jarní vitamíny.

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 13. března 2017 06:43
Reakce na Emerald:

Krásnej. Vypadá, že je úplně v pohodě.

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 13. března 2017 06:49
Reakce na Berta:

Důstojný pán má kníra jako Franz Josef. Rozhýbat Brita není jen tak.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 13. března 2017 09:11
Reakce na Emerald:

jsem to myslela tak, že to neni sádlo, ale chlupy :-D

A co to je, soft coated wheaten terriér?

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 13. března 2017 09:59
Reakce na Potrefenáhusa:

No, máte pravdu, je to ten vpravo, na vodítku, už je malinko vyšší ale pořád o dost užší, jinak děkujem všem za pochvaly, to jsem nečekala.

palahniukowa Jak to myslíte, že Zunka nepůsobí čistě, na mě naopak tak působí. A do hotelu k vám bysme šli hned :-).

Berta, Emerald , jinx a další, fakt krásný zvířata i fotky, sem je fakt radost se dívat! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 13. března 2017 10:08
Reakce na Zina:

já si říkala, že je sice vyšší, ale takovej drobnější, vodítka jsem si nejdřív ani nevšimla :-D

Krásný jsou a skupina dvou černých vělkých psů už vypadá fakt impozantně!