Jééé, tak to moc gratulujeme. Já jsem chtěla taky Toníčka, ale manžel prohlásil, že nebude nikde běhat a volat Tóóóndóóó, tak máme nakonec Foxíka.
No a tím pádem vaše dovolená u jezera bude hodně zajímavá, protože pokud bude pravý toller, tak ho z vody nevytáhneš. Ten náš s oblibou plave s kachnami a chce si s nimi hrát, rybáři u Vltavy se mi vždycky smějou a prý "Mladá paní, to jsme zvědaví, jak ho dostanete ven. Nemáme ho chytit na udici?" a já hystericky pobíhám a pořvávám na břehu a jediné, proč nevraždím, je ta "mladá paní" ![]()


