Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 14. března 2017 13:36
Reakce na Potrefenáhusa:

Já mám na vás takovou malou stížnost, kde jsou ranní motivační fota vaší dvojky?! Jako fakt mi to k tomu kafi ráno chybí!!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 14. března 2017 13:57
Reakce na crazydaisy:

jejda, jak motivační? My máme už jenom strašný válecí :-D

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 14. března 2017 14:24

Toto mi prišlo dnes . PObavilo.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 14. března 2017 15:07
Reakce na Potrefenáhusa:

No právě ty válecí mi chybí . Zvlášť teď, co se mi podařilo ochořet.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 14. března 2017 15:11
Reakce na crazydaisy:

strašná hamba ale!

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 14. března 2017 15:15
Reakce na Potrefenáhusa:

Díky . Krásní jako vždycky. Teď bych takový obkládky potřebovala víc než kdy jindy. Vy se máte.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 14. března 2017 15:17
Reakce na crazydaisy:

jo, je to vlastně skoro zadarmo :-D

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 14. března 2017 15:20
Reakce na Mohučanka:

Děkuji, to je zajímavé. Vůbec mě nenapadlo pátrat po detailech toho zákroku, jen jsem byla ráda, že berušku ušetřím následných nepříjemností (jinou variantu nám ani nenabídli), ale teď tedy váhám .

Offline Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 14. března 2017 16:07
Reakce na whiskas:

Mně taky nikdy jinou variantu nenabídli, a i ta známá je zastánkyní toho většího zákroku. Dělalo to na mě dojem, jakoby se to považovalo za modernější způsob - říkala něco v tom smyslu, že o tom vede neustále debaty s kolegou důchodového věku (ona je 30+), který je naopak zastánce té "menší" varianty. Ale nijak víc jsem po tom nepátrala, občas se rozhodnu, že prostě budu věřit odborníkovi, zvláště je-li to kamarád, a po detailech (raději) nepátrám.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 14. března 2017 17:10
Reakce na Janulik03:

Toto mi prišlo dnes . PObavilo.

Jen si odskočil pro cigarety?

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 14. března 2017 17:11

Mimikry aneb tak už ten klacek hoď!

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 14. března 2017 17:12

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 14. března 2017 20:07

Berta 

Házení hodinky neošálí, aspoň ne u mě, navíc je mám na levé ruce a jsem pravák, a i kdyby jo, tak dejme tomu hodíte 30x tenisák a přibude vám teda 30 falešných kroků, s tím se dá myslím nějak žít :-). 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 14. března 2017 22:01

Úžasná vystoupení Jemné a něžné a Vtipné

Offline Dadoo
Avatar
11622 příspěvků moje polička 14. března 2017 22:11
Reakce na Berta:

Asi bych s tím měla jít do přiznání, ale já bytostně nesnáším cvičená zvířata. Resp. cvičení zvířat. Nenávidím cirkus, nesnáším zvířecí vystupování, předvádění.

A to, prosím pěkně, i když na těch psech vidím, že je to zcela evidentně baví a dělají to rádi.

Přes to vlak nejede. 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 14. března 2017 22:19
Reakce na Dadoo:

A to i základní výcvik psa? To je přece také cvičení. Co třeba policejní pes, záchranáři, asistenční pes, to všechno je výcvik, jen se učí "jiné kousky"". Nejde nechat psy bez poslušnosti. A konkrétně borderky to vyžadují snad samy. Jsou strašně hyperaktivní a opravdu je to baví. Mě to nevadí, pokud je to prospěšné zvířeti. Má náplň, baví ho to, je to bez násilí. Cirkus s těmi podmínkami pro zvířata mně taky vadí, tam nemůžu vůbec chodit. Tady u těch vystoupení obdivuji, co se ti psi dokáží naučit a jak u toho vypadají spokojeně. Ale respektuji názor, nerada bych vyvolala nějaký flame.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 14. března 2017 22:43
Reakce na Berta:

já na tohle taky moc ráda koukám, je to fantastický, kolik jsou toho psi a lidi schopný se naučit. 

Je za tím fakt spousta práce, já to strašně obdivuju. Je to sport, stejně jako jakejkoliv jinej psí sport.

Náš tým dnes na tréninku 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 14. března 2017 22:51
Reakce na Potrefenáhusa:

Co jste zrovna trenovali? Lehni? 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 14. března 2017 22:52
Reakce na Potrefenáhusa:

Mě tam fascinuje ta souhra, jak jsou napojeni na stejnou vlnu. Úžasné.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 14. března 2017 22:57
Reakce na Berta:

ne, čekali jsme až docvičí druhej pes, se kterým chodíme :-D

no, je to makačka, tohle se psem natrénovat, ale zas na druhou stranu jsme chodili jednu dobu trénovat s borderkou a když jsem viděla, jak se naučí za 3 minuty to, co nám s Rufadlem trvá 3 měsíce, tak jsem měla chuť se jít picnout :-D