Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 15. března 2017 14:59
Reakce na Zina:

přesně, když pruděj, tak jsou obzvlášť moji :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 15. března 2017 15:06
Reakce na Amun:

hele ale já zas na druhou stranu chápu, že ne každej chce tu havěť v (byť cizí) posteli, až zas tak přemrštěnej požadavek mi zrovna tohle nepřijde

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 15. března 2017 15:07
Reakce na Zina:

A flati mají nějakej sestřih?  Já myslela, že se tyhle retrívří plemena vůbec nestříhaj?

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 15. března 2017 15:08

Já dnes zavřela dveře do ložnice preventivně, vzhledem k tomu, jak dneska všichni vypadali po dopoledni venku Chvíli divně koukali na zavřený dveře a pak si zabrali každej svoje křeslo, košík, sedačku, krabici... a mě...

dneska mě technika neposlouchá a nejde mi to otočit ať dělám co dělám

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 15. března 2017 15:09
Reakce na Kiore:

úplně to slastný vyvalování na sluníčku vidím!

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 15. března 2017 15:15
Reakce na Potrefenáhusa:

Zas až takový sluníčko nebylo, ale ty piliny, co nikdo neuklidl po řezání dřeva!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 15. března 2017 15:20
Reakce na Kiore:

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 15. března 2017 15:34
Reakce na Amun:

To je prosím pěkně nás Pan Kocour Black. I když to náš asi nebude to pravý ořechový, nedávno jsem tu psala, jak mi jeden kocour přišel domů vykoupanej a voňavej - to je on. A ve vedlejší pizzerii už pomalu začíná sezona zahrádky, takže ho budu vídat maximálně tak z okna

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 15. března 2017 16:02
Reakce na Amun:

jako bych to viděla :-D jo, jsou to "miláčci"

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 15. března 2017 16:20

Chuť k jídlu zachována, tak snad bude vše v pořádku a za tři dny může na "lov" místních kocourů .

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 15. března 2017 16:47
Reakce na whiskas:

Skvělé zprávy

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 15. března 2017 16:54
Reakce na Kiore:

:-), akorát teď nevím, jestli mám začít kupovat krmení pro kastrované kočky, nebo pokračovat v režimu "kotě". Berušce je 10 měsíců. 

Offline dzizisketa
Avatar
8917 příspěvků moje polička 15. března 2017 17:11
Reakce na Zina:

Ja jsem si na tebe vcera vzpomnela, potkala jsem takoveho miniflata. Velikosti jako kokr, ale stavba tela, hlava, srst a chovani jako flat. Taky tu jednoho mame, hnedeho, jmenuje se Flash (to sedi teda), tak uz je trochu znam :-D

Offline Dadoo
Avatar
11622 příspěvků moje polička 15. března 2017 18:33

Začínají hnízdit kočky. Jaro je definitivně tady.

Zdraví bráchova Čára.

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 15. března 2017 19:07
Reakce na Dadoo:

Ta je dobrá.  Čeká, až přiletí svačinka? 

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 15. března 2017 19:50

Offline Skat
Avatar
46 příspěvků moje polička 15. března 2017 20:01
Reakce na Máša:

Ach jo, konečně jsem potkala pěknýho, slušnýho, galantního prince a takové dilema. Hemzy má, protože chce abychom víkendy trávili u něj, jenže kocoura nemůžu nechat samotného, tak to takto šolicháme. Ach jo.

A jaka je definice slusnosti a galantnosti, kdyz se takto chova ke clenum domacnosti? Zvirat odlozenych kvuli novym partnerum jsou plne utulky, bohuzel.