Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Ounz
Avatar
20478 příspěvků moje polička 18. března 2017 14:41
Reakce na Solathis:

Asi je fakt rozumný nejsřív dítě, potom pes, naši koupili psa až když mi bylo 6a bratr starší, aby sme ho taky spíš netrápili a všichni z toho něco měli..jinak sme měli boxe a k němi pak přibyla kočka (kotě) a totálně v pohodě, myslite, že by to Inkoustek nedal?

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 18. března 2017 14:52
Reakce na Potrefenáhusa:

hehe, neverim, ze Ruficek potrebuje polepsovnu :-) Zuna potrebovala, bola to poriadna mrcha, ale nemohla som sa jej vzdat.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 18. března 2017 15:44
Reakce na palahniukowa:

a tak neni pokaždý úplně sluníčkovej :-D

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 18. března 2017 16:57
Reakce na Ounz:

On je s kazdym v pohode, nestsrtuje a tak, ale u vetsich pejsku se schovava mame za sukne - ok, to by se asi zlomilo, ale ja abych se pak bala, ze kdyz si budou hrat, vetsi mu nechte ublizi. Mam na to i priklad - Ink mel kamaradku Pepsi, flati slecnu. Jenze Pepsinka je mladsi nez Ink, talze vic hrava. Jednou si takhle hrali, Pepsi Inka presla a ctyri dny dostaval sirup na bolest kvuli podvrtnutemu zapesti, na tlapku dva dny ani neslapl a kulhal tyden. Proste dalsiho pejska misim vybirat Inkoustovi tak nejak umerne. ( Pepsi potkavame nadale, ale Ink se ji boji, tak uz se nekamaradime :( nastesti ma jine kamarady a kamaradky)

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 18. března 2017 17:24

Takové sobotní domácí mazlení 

Offline Ounz
Avatar
20478 příspěvků moje polička 18. března 2017 17:25
Reakce na Solathis:

No jasně, von je asi fakt maličkej - kapesní pejsek  

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 18. března 2017 17:33
Reakce na Ounz:

1300g stesti a my osobni pychy - tvrdim, ze jestli dite zvladnu vychovat aspon tak, jako jeho, budu fakt stastna matka :-D umi asi sedmnact povelu a dalsi dva se uci, hrozne ho to bavi 

Offline Ounz
Avatar
20478 příspěvků moje polička 18. března 2017 17:36
Reakce na Solathis:

Dítě, co umí sedmnáct povelů, kdo to má?  Úplně to vidim: "SEDNI!" 

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 18. března 2017 17:42
Reakce na Ounz:

Offline Ounz
Avatar
20478 příspěvků moje polička 18. března 2017 17:51
Reakce na siouxsie:

Sem si to úplně představila, no  (sem děsná)

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 18. března 2017 17:51
Reakce na Ounz:

Vid?  Akorat s tim jidlem i pres barf zlobi, je holt po mne.  ale do silnice nevleze bez povoleni, v posteli nezere a neodmlouva :-D A uci se rad a dobre :)

Offline Ounz
Avatar
20478 příspěvků moje polička 18. března 2017 17:51
Reakce na Solathis:

Tak to je zlatej pes  

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 18. března 2017 18:08
Reakce na Ounz:

já taky a jak jsem se rozchechtala, tak mi to přes rameno přečetl syn a chechtáme se spolu

Offline Ounz
Avatar
20478 příspěvků moje polička 18. března 2017 18:28
Reakce na siouxsie:

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 18. března 2017 18:30
Reakce na Berta:

To dnešní počasí k tomu docela vybízí!!!

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 18. března 2017 18:58
Reakce na Potrefenáhusa:

ty fotky jsou až dojemné, ti dva nemohu být ani schopni nějakého zlobení. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 18. března 2017 19:01
Reakce na whiskas:

Jako ja si nestezuju,ale prudit umej oba dost :-)

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 18. března 2017 19:02
Reakce na Potrefenáhusa:

Nevěřím! To jim asi jen nasazujete "psí" hlavu .

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 18. března 2017 19:31
Reakce na Potrefenáhusa:

hele jako samozřejmě může člověk u těch útulkáčů narazit na leccos a je dobrýt bejt obezřetnej a pokusit se nějak reálně zhodnit psa a situaci, ale zase si nemyslim, že by byl Rufíček až zas taková rarita, je spousta psů, co měli v životě prostě smůlu na lidi, nebo se třeba jenom ztratili/utekli/zaběhli někomu, kdo je neuměl najít nebo se o to ani nesnažil, těch možností je spousta a je to vůči těm útulkáčům takový nespravedlivý je takhle šmahem hodit do jednoho pytle. Ale jako jasně, že mezi nima budou i psi s problémem, ale to může bejt i pes se sáhodlouhým rodokmenem, když se to blbě sejde.

Včera se u mě stavili mladý pán se slečnou - hlídají u slečniných rodičů (t.č. na horách) psy... a tak je vyvezli na návštěvu. Jeden je taky z útulku, úplně strašlivá směska od mopu až po hyenu  Rodiče se prej rozhodli když zjistili, že tak ošklivýho psa nikdo nebude chtít 

No a je to úplně zlatej, poslušnej a milej pejsek, kontaktní ale ne vtíravej, byla jsem moc ráda za takovou návštěvu 

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 18. března 2017 20:30

paktofonika 

Našla jsem ti košili