Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Dadoo
Avatar
11622 příspěvků moje polička 18. března 2017 20:32
Reakce na Sweet Potato:

Ovšem ta je dokonalá! 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. března 2017 20:34
Reakce na Potrefenáhusa:

 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. března 2017 20:42

A jedna húsenica :D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 18. března 2017 20:47
Reakce na paktofonika:

Ta Amy je uplne nejvic bozi!!!

Offline pecka
Avatar
6171 příspěvků moje polička 18. března 2017 20:49
Reakce na paktofonika:

Húsenica je úžasná 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 18. března 2017 20:53
Reakce na paktofonika:

A uz vam chci docela dlouho vyfotit,jaký pekny balzamy na pusu mívala sephora

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 19. března 2017 09:20
Reakce na paktofonika:

Amy! 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. března 2017 16:56
Reakce na Sweet Potato:

paktofonika 

Našla jsem ti košili

Tá je pekná. Až pôjdem okolo pozriem sa na ňu. Len kvalita v Reserved nič moc :(

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 19. března 2017 17:05
Reakce na paktofonika:

No to není. Ale v tomto případě bych nad kvalitou asi i přimhouřila oko. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. března 2017 17:57

Ja si chcem objednať toto tričko, aj oželiem že to je buldoček, ale majú aj so žirafou, sovou atď. Po odkrytí vrecka vidno ako zvieratko ukazuje neslušné gesto, ktoré sem nebudem dávať. :D

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. března 2017 17:59
Reakce na Potrefenáhusa:

To je pekný obal. Už sa nerobia? Mne sa páčia obaly značky Tony Moly. Ale si hovorím, že som už na to veľká mať tak infantilné veci, no a potom si kúpim tričko so psom vo vrecku :D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 19. března 2017 20:02
Reakce na paktofonika:

Uz asi ne,to uz je spousta let.jeste mam nekde doma zrcatko :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 19. března 2017 20:05

Musela jsem si pak doma zlepšit svoje sebevědomí ohledně umění správného podrbání bradičky

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 19. března 2017 20:51
Reakce na Potrefenáhusa:

U Goliáše to jasně máte za 1* :)

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 19. března 2017 21:04
Reakce na Potrefenáhusa:

Zcela OT, ale koukám na ty dvě fotky a na to, jak zkreslené můžou být na fotce barvy, viz svetr a náramek, jednou modrý a stříbrný, podruhé béžový a měděný.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 19. března 2017 21:14
Reakce na Sweet Potato:

haha, no svetr je světle šedivej a náramek stříbrnej :-D

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. března 2017 11:26

v noci jdu zkontrolovat, jestli pejsek spí v boudě. rozsvítím na dvoře. psí hlava je na správném místě - jako vždy visí ven z boudy (což nechápu, ale hlavně, že to pupíkovi přijde pohodlné)...ovšem! ze tmy boudy se mým směrem otevře další oko! protože v boudě se psem, pěkně pohodlně na jeho břichu, spí....pan kocour...

zajímalo by mě, jestli jim to vydrží.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 20. března 2017 12:09
Reakce na Jiná Realita:

To bylo strachu ze soužití... 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 20. března 2017 12:09

je to jasne, Zunka dospieva. uz si nasla aj frajera :-D 

fotky D.O.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 20. března 2017 12:11
Reakce na paktofonika:

Amy je Miss Sympatia!!!