"Pokud jde o Lui... karafiátová, pryskyřičnatá a vanilková... směs Myrrhiade, Tobacco vanille, Vanille Tonka a Spiritueuse Double Vanille. "
Tak toto určite potrebujem vyskúšať! ![]()
Micuska ďakujem za pripomenutie tvojej krásnej recenzie ![]()
euridike baví ma čítať ťa, ďakujem ![]()
Hanka H pre mňa je zas Rose d'Arabie vôňa na leto. V horku je prekrásna, pri chladnejšom počasí na mne dosť vychádza oud, ktorý moc nemusím
V zime mám radšej gurmánske zahrievačky.
Korsičanka Rose d'Arabie ti môžem doniesť vyskúšať na stretko
A ja si dávam v lete v pohode 6 aj viac strekov na seba a zatiaľ ma nezabila (ani sa nik nesťažoval
).

