Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. června 2017 15:49
Reakce na Cervanek:

... mela bys videt, jak se mi tady ted nadsene rozzarily oci... vyborne, moc dekuju za tip... 

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. června 2017 15:50
Reakce na wendulka:

... vsak ja vim, ze Ty mi rozumis /a ze jsme v tomhle spriznene duse/...

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 26. června 2017 19:03

By Kilian Moonlight in Heaven - kokosová rýže s ostrou grepovou 'špičkou' - líbí se mi moc. Zjistila sem, že jedu po unisex vůních  

no a dál sem dostala několik vzorků Nasomato, na papírku sem čichla k Blamage a ještě jeden, zajímavý, vzorky mám Blamage, Baraonda a Absinth. Nechám na zítra, teď čichám kokosovou rýži.. 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 26. června 2017 19:27
Reakce na wendulka:

Jo tak to já zkoušet syrový oceán snad ani nechci. Jak vy dvě něco poeticky opevujete, bude to beztak vyvrhlej vorvaň omotanej odpadkama z čínskýho bistra nebo tak něco. A oblbujete nás tu citátama.  To platí samozřejmě i pro euridike, ale na telefonu mi nefunguje to dvojité zmiňování.  

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. června 2017 19:52
Reakce na Luna:

Ja Ti dam vyvrhleho vorvane! Snad chces rict, ze Wendulka a ja mame nejaky pofiderni vkus?! Citim se zneuctena!!!  /Ty nam proste nemuzes odpustit ty Secretions Magnifiques, tak to je.../ 

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. června 2017 19:56
Reakce na Cervanek:

... jeste jednou moc dekuji a jdu si to vsechno prostudovat... 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 26. června 2017 20:09
Reakce na euridike:

Ne, už jsem vám odpustila a i když SM stále patří do kategorie "business plán pro začínající bulimicky", občas si k němu masochisticky privonim. Vy máte právě s wendulkou velmi vytříbený vkus, se právě snažím pochopit i ty nezvyklé kompozice. Ale už budu opatrnější. :)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. června 2017 20:09
Reakce na Ounz:

A prišli vzorky z ELdO? Alebo sa stala niekde chyba :D 

Ja som dnes dostala pár vzoriek, no a hneď ako prvé som musela skúsiť Roja Dove Lilac. No budem si ju šetriť keďže sa už nevyrába a aj keby sa vyrábala tak tá cena...

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 26. června 2017 20:17
Reakce na Luna:

Tak koukám, že euridike už ti stihla vyčinit i za mě. Tak já už ti teda dám pokoj, ty vorvaňi.

Ale teď vážně. Z toho, co jsem od MiN New York vyzkoušela, to není ani zdaleka taková divočina jako Etat Libre d´Orange. Neboj. Jen to nejsou klasické líbivky, no.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 26. června 2017 21:00
Reakce na paktofonika:

Ve středu by měly přijít. Mám teď dost fofr, nejsem na jednom místě, jinsk už bych je měla ve čtvrtek..se těším.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 26. června 2017 21:03
Reakce na paktofonika:

A roja parfums vůbec neznám, tady je to fakt na vlastní nebezpečí :)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. června 2017 21:11
Reakce na Ounz:

Je to tu nebezpečné :D Vôňe Roja Dove už sú pre mňa dosť drahé takže tam to nevidím veľmi ružovo. Vzorku si budem šetriť :D A budem dúfať nech sa mi veľmi nezapáči :D

Online viktorka_od splavu
Avatar
49182 příspěvků moje polička 26. června 2017 21:22
Reakce na paktofonika:

jak koukám tak roja parfums nebudu raději zkoušet vůbec, to by nemuselo dopadnout dobře:-(

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 26. června 2017 21:25
Reakce na paktofonika:

No, drahá je teda hodně. Tak ase kdyby to bylo tak moc hezký, hmmm?

Online viktorka_od splavu
Avatar
49182 příspěvků moje polička 26. června 2017 21:29
Reakce na Ounz:

jsem už zjistila že jako u všeho, i parfémy jsou "moc hezký" ty vůbec nejdražší. a pak už bych ze žádnýho obyčejnýho nemohla mít radost

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 26. června 2017 21:33

Roja Dove parfumy neskúšať, prosím, pripravíte sa o kľudný spánok. 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 26. června 2017 21:33

roja parfums odmitam vubec zkouset! mne staci, ze jsem zatouzila po eight&bob za "jen" 3,5 tisice :D a jen dekuju bohu, ze jsem si nakonec po radnem otestovani nesedla s tim prokletym tonnere, ktery jsem tady nejdriv tak opevovala (ale kdybych mela chlapa, tak bych to koupila asi urcite jemu:D)

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 26. června 2017 21:51

Věřim, že i 'obyčejná' pěkná se najde