Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 26. června 2017 21:58
Reakce na Cervanek:

Tady o tom olejovém zrovna dneska měla výklad slečna v Ingredients, ale neslyšela sem to celé a nevím, co to bylo za vůni, v čem je to jiný?

Online viktorka_od splavu
Avatar
49182 příspěvků moje polička 26. června 2017 22:00
Reakce na Ounz:

tak to ano, ale... ty ceny asi mají svoje opodstatnění. páč jak už jsme se tu bavily, já v každým obchodě neomylně zamířím k tomu nejdražšímu zboží, aniž bych viděla cenovky. prostě se mi líbí nejvíc. parfémy dtto

a fakt mi stačí že toužím po parfému za pět tisíc, za dvacet už vím zcela jistě, že ho kupovat nebudu, tudíž nemám důvod ho zkoušet

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 26. června 2017 22:03

Tak samozřejmě, tam je důležitý najít si svou cenovou hladinu, nemá cenu toužit po něčem, na co nedosáhnu. Ale zase, pokud bych měla možnost, tak bych zkusila ( v tom smyslu, že by mi to někdo nabídl, nepídila bych se asi)

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 26. června 2017 22:05
Reakce na Cervanek:

Děkuju za vysvětlení, mně bylo jasný, že nevíš, která je ta z Ingredients, myslela sem dotaz na ty olejový obecně :)

Online blackviolet
Avatar
3467 příspěvků moje polička 26. června 2017 22:57

Mendittorosa: Nettuno

Neptun zalovil v orientálních vodách. Na suchou písčitou pláž porostlou suchou trávou někde v Perském zálivu připravil pro svou vyvolenou kytici z pudrových kosatců a z rudých růží okořeněných muškátovým oříškem, ovázanou stuhou ze semišové kůže. Přijde opět dnes večer? 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 27. června 2017 00:10

Teď mám doma vzorek Clive  Christian No 1 Woman, který v Ingredients prodávají 50 ml za necelých 18 tisíc. V rámci jejich sample service mi to přijde jako dobrá zkušenost za příjemnou cenu. A zamilovaní se nebojim. Zatím jsem velmi zběžně vyzkoušela vzorek toho zeleného Clive Christian 1872 Woman a jako dobrý, nevadilo by mi mít ho doma, ale prostě nepreskocila jiskra, takže jsem v suchu ( tenhle je teda podstatně "levnější", jen 8 tisíc). Já k tomu parfemu prostě potřebuju mít i nějaký příběh a emocionální pouto.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 27. června 2017 00:22
Reakce na euridike:

Nádherná recenze. Vzorek Duny už je oblíbených v ALZD a trochu se obávám, že podle fotek, příběhu a složení ji asi budu nutně potřebovat. ( Vzhledem k tomu, že od ELdO mám teď v plánu kupovat dva parfémy (a další dva potenciální se ještě rýsují), to od tebe beru jako vyloženou provokaci )

Online slniecko admin
Avatar
19514 příspěvků moje polička 27. června 2017 07:42

jak koukám tak roja parfums nebudu raději zkoušet vůbec, to by nemuselo dopadnout dobře:-(

Toto predsavzatie som mala...nevydržalo....

Ale...ja som lakomá dostatočne na to, aby som si vychutnala to vyskúšanie a nekúpila flakón. Proste niekde sú tie ceny už za mojou psychologickou hranicou toho, čo som schopná za vôňu dať a keď je to veľmi ďaleko, tak ma to ani len nemáta . Ale odstreky...keby chcel niekto porcovať...

Online viktorka_od splavu
Avatar
49182 příspěvků moje polička 27. června 2017 08:44
Reakce na Ounz:

jasneze cichla bych si:-) ale treba kupovat vzorek cilene memam v umyslu

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. června 2017 08:54
Reakce na Ounz:

No, drahá je teda hodně. Tak ase kdyby to bylo tak moc hezký, hmmm?

Bohužiaľ aj keby som kvôli nej po nociach nespala tak nie. (plus táto konkrétna sa už našťastie nevyrába )  Dostala som možnosť vyskúšať naozaj drahú vôňu,  tak prečo nie. 

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 27. června 2017 09:23
Reakce na Cervanek:

Ot nevadí, sou to zajímavý věci 

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 27. června 2017 09:23
Reakce na paktofonika:

Tak já mám taky svou hranici (asi o dost níž) ale mít možnost, tak taky přivoním

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 27. června 2017 09:55

Já si teda nemyslím, že nejdražší je nejlepší a to ani v případě parfemu. A co bys nakonec chtěla?  Ten Fugit Amor?  Tam, pravda, levnější varianta neexistuje. 

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 27. června 2017 09:58
Reakce na Krehutka:

Vsak ja uz jsem se chtela zeptat, jak probiha zkouseni ELdO, ale nechtela jsem Te otravovat... 

A tesi me, ze nemas obavy z Dune Road /fakt neni z ceho, pokud mas rada vuni more/oceanu/...  

A k DUNE ROAD jsem chtela rict jeste jednu vec: me fascinuje prave pro tu autenticnost. Jak uz psala Wendulka, parfemy MiN obecne nesazeji na libivost, spis na realnost dojmu. Kdyz pujdete na plaz nekdy odpoledne, kdyz je horko, vsude spousta lidi, tak budete citit lehkou vuni oceanu/vody, ale hlavne lidi kolem vas - jejich parfemy, opalovaci krem, limonady, ktere piji... Kdyz je plaz prazdna a je chladneji, je vsechno uplne jinak, mate pred sebou jen ocean a jeho skutecnou vuni - a to je Dune Road. 

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 27. června 2017 09:59
Reakce na blackviolet:

Tvoje recenze na Nettuno je tak pekna... Jen par vet - a je v nich vsechno...  

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 27. června 2017 10:00
Reakce na Fleur:

Skvělá recenze na Baccarat  Rouge, já ji neznám, ale dentistka mě pobavila.  Začala mě dost zajímat. Nedávno jsem psala o vypalování cevek v nose, teď čištění kanalku, teď co je horší... 

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 27. června 2017 10:02
Reakce na Krehutka:

"Já k tomu parfemu prostě potřebuju mít i nějaký příběh a emocionální pouto."

Emociální pouto a příběh... vlastní.  Zjistila jsem, že jsem imunní vůči příběhům, které k vůni nabízí výrobce, a i k jiným příběhovým popisům parfému (čtu je moc ráda, ale spíš jako literární útvar, parfém samotný tam nehraje roli a často mi v paměti zůstane jen obraz a pocit z textu, ne název parfému - což mi vyhovuje). A třeba známá tvář, spojená s parfémem, mě vyloženě ruší, až na pár výjimek z minulosti. Aspoň, že u nikovek tohle moc nehrozí.