Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 08. srpna 2024 13:58

Mermaid sousedim terasou s bytem, co majitel pronajímá ruský rodině (oni jsou teda jako myšky, řekla bych, že se za to dost styděj) - ona se něčim takovym pajcuje a mně z toho dycky navaluje, musim zavřít okno, jak mi to nedělá dobře... a musí to bejt hroznej silák, když projde zahradou, poznám to i po deseti minutách... tobě by se to asi líbilo, ale ptát se jí na značku radši nebudu, myslela by si pak, že se mi to líbí a mohla by přitlačit v aplikaci...

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 08. srpna 2024 14:26

RoSa 

...tak Muschio Bianco od Tesori miluju!, mám i aviváž...

A to by mě zrovna zajímalo, co ta paní používá!..

Tipují to na Teint de Neige Lorenzo Villoresi

...prosím, zeptej se jí...

Offline daniela
Avatar
1786 příspěvků moje polička 08. srpna 2024 15:32

RoSa Jestli to není Maroussia Je krásná

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 08. srpna 2024 20:10

RoSa Já tedy také prchám před vším, co má "musk" v názvu a složení, výjimkou je Musc Encensé, kde je hlavně hodně šalvěje a kadidla. 

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 08. srpna 2024 22:10

Fleur Musc Outreblanc si skúšala? Pre mňa je tak nádherná!!

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 09. srpna 2024 07:34

Biely kvet Ani tu bych nesnesla, bohužel.

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 09. srpna 2024 08:35

Biely kvet to vypada krasne, ale da se to nekde koupit? 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 09. srpna 2024 08:39

Mermaid fakt prachbidnou?

Já používám i stejnou aviváž a tu voňavku jako "bytový sprej" - občas stříknu v koupelně na visící ručníky na ruce a ta mi pak krásně voní několik dní. 

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 09. srpna 2024 12:46

@Lama_z_Lana na mně vydrží hodinu

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 09. srpna 2024 15:57
Reakce na Antje:

Biely kvet to vypada krasne, ale da se to nekde koupit? 

​Ja som mala najprv odstrek od @domenica a potom som flakón kúpila na Parfumo. de

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 09. srpna 2024 16:35

Biely kvet dekuji moc, doma nakouknu.

Edit : maji na ebay a Guerlain official.Cena se velmi lisi, oficialne to je 100ml/ 495 euro. Na ebay je to ctvrtinova cena,ale  bojim se padelku. Urcite je krasna, at se ti dobre nosi

Offline woman27
Avatar
522 příspěvků moje polička 09. srpna 2024 19:02

S dovolením taky poprosím o radu. Miluji na podzim a zimu vanilku, ale jen v dojezdu. Mám ráda Cuir Belugu, Café Chantant, Allure EdP, Poéme (spíše vůně s projekcí a výdrží). Chtěla bych něco nového na podzim v tomto duchu. Děkuji

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 09. srpna 2024 20:47

Antje Ďakujem, ja som ju kúpila za veľmi dobrú cenu, myslím, že stála menej ako polovicu dnešnej oficiálnej ceny. Mala som šťastie. 

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 09. srpna 2024 20:54

woman27 Krásna vanilka je v Chypre Nobile 1942 .

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 10. srpna 2024 07:42

woman27 Sun Bleached od Une Nuit Nomade, tam je v závěru vanilková hebkost. 

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 10. srpna 2024 08:29

woman27 nádherná, hladká vanilka je v She Armani.

Já vanilka nerada,ale tady teda neodolám.

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 10. srpna 2024 16:49

Máte nějaké recenze na nákup v eshopu elnino? Jako jestli nejsou nějaké komplikace - fejky atd.

Offline Jitka77
Avatar
1914 příspěvků moje polička 10. srpna 2024 18:31

bublifuk Dlouhodobě spolehlivý obchod, dnes už za zenitem, nemají plný výběr, ale kvalita bez problémů. 

Offline marieu
Avatar
5152 příspěvků moje polička 11. srpna 2024 19:07

Miru já mívala rybízovou Guerlain AA Grosellina, ta byla báječná- škoda, že se nevyrábí. V té době to byl můj jediný parfém, dokonce jsem se v ní vdávala. Neměla jsem vůbec tušení o celém parfémovém světě..

Mám rovněž dotaz do pléna- neměly byste tip na parfém s levandulí, kde nebude kafrová, ani suše dřevitá, ale spíš "květinová"...? Idealizuju si jednu pradávnou edt, kterou jsem koupila mamce při prohlídce Fragonard, rok cca 1997. Obyč skleněný flakon, bez roprašovače, korkový špunt, etiketa s obrázkem levandulových polí. Byly v nínekřoklavé citrusy a zbytek nevím- byla květinově svěží s jemnou levandulí, ne úplně krémová, ale nevybavuju si, že by z ní třeba lezl cedr, nebo tak něco. 

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 11. srpna 2024 19:15

marieu 

...no, krásný je Mon Guerlain EdP.

Nebo není vyloženě špatná Burberry Goddes