Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 06. ledna 2025 08:31

...Vy, kdo máte zkušenost s vůněmi Ex Nihilo - jaké jsou.?,

výdrž, intenzita, vývoj, originalita, atp. ...

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 06. ledna 2025 10:49

Miru Znám jen první řadu, ta byla výborná - síla i výdrž. Ovšem a) mohlo dojít k  reformulaci b) znáš svoji kůži

Snad ti odpoví některý současný majitel.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 06. ledna 2025 11:04

Korsičanka 

...děkuju

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 06. ledna 2025 11:30

Miru já mám Atlas Fever a je to teda lomcovák neuvěřitelnej, před tim neutečeš, neumeješ, nevypereš...

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 06. ledna 2025 11:53

RoSa 

...já právě koukala, že jsi jedna z mála, kdo vůni od značky má.

No, já zkoušela v Itálii nějaký extrakt. Byl to černý flakon a prý je v tom silný ylang, vychází mi z toho Gold Immortals. Prý neuvěřitelný držák.!

Ale co myslíte.? Měla jsem pocit, že je za chvíli fuč. Je fakt, že jsem ale na pažích měla dalších víc jak deset vůní...

(to je tak, když u Pantheonu objevíte parfumerku...)

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 06. ledna 2025 12:28

Miru Pro mě byl Viper Green ze začátku trochu zklamáním ani tak ne kompozicí, jako spíš výdrží a intenzitou - prostě docela slabota. Ale! ...pak jsem ji vyzkoušela v úplně jiné roční období, než jsem ji aplikovala běžně, a ta vůně se neuvěřitelně rozvoněla do krásně nadýchané bílokvětinové kytice, včetně skvělé výdrže.

Ale i tak bych si netroufla tvrdit, že by to mohlo platit i pro tvojí vše-absorbující kůži

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 06. ledna 2025 12:35

prďola 

...dekuji

Jo noo, stejně to musí člověk zkusit sám na sobě 

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 06. ledna 2025 14:35

RoSa 

...a ještě, prosím, jak jsi na tu vůni přišla.? Náhodným zkoušením v Ingredients nebo na doporučení.?

(já furt "ležím" v parfémových webech, eshopech a zkoumám, kde bych, co bych...)

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 06. ledna 2025 16:41

Miru Martula mi poslala vzorek a bylo vymalováno - musela jsem ji mít

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 06. ledna 2025 16:57

RoSa 

...ahaa

(tak já si vzorky objednala...)

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 08. ledna 2025 07:19

Máte, prosím, někdo zkušenost s telovymi mleky Matiere Premiére?,

vydrží jejich vůně alespoň nějakou chvíli?,

hydratují/vyživují dobře?

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 08. ledna 2025 12:36
Reakce na Fleur:

Miru Tak neztrácej čas (a peníze) s tou Rose Anonyme .

​...tak, když jsi říkala... tak zas půjdu do

Radical Rose

(třetí flakon)

PS: prosím, nemáš vyzkoušená tělová mléka od Matiere Premiére?

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 08. ledna 2025 13:12

Miru Mám tělové mléko Radical Rose a parfemace je identická a intenzivní. Myslím, že by ti mohlo vyhovovat.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 08. ledna 2025 13:31

Fleur 

...děkuji!

( mě ale láká mléko od Vanilla Powder. Protože vůně samotná mi přijde ne moc intenzivní. Ale protože mi moc chutná, tak bych to ráda čichala...)

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 08. ledna 2025 14:00

Miru Já vanilku nerada, takže to jsem ani nezkoušela. Ale reference od ostatních mám na všechna jejich tělová mléka dobré.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 08. ledna 2025 14:01

Fleur 

...dekuju

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 02. února 2025 16:59

Mám dotaz: web www.chanel.com je oficiální web značky, nebo je to nějaký důmyslný podvrh? Ceny za parfémy mi totiž připadají velmi výhodné...

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 02. února 2025 17:05

Fleur 

...já myslím, že to neni podvrh. Taky jsem tam koukala a dávají k objednávce pěkné dárečky.

Před časem to tu zmiňovala Mitzi 

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 02. února 2025 17:06

Miru Díky za odpověď!

Online Mitzi admin
Avatar
1497 příspěvků moje polička 02. února 2025 17:07
Reakce na Fleur:

Mám dotaz: web www.chanel.com je oficiální web značky, nebo je to nějaký důmyslný podvrh? Ceny za parfémy mi totiž připadají velmi výhodné...

​Ano, je to oficiální web.

https://www.chanel.com/cz/vune/

na Vánoce došlo dárkově zabaleno (loni i předloni), tak je šance i na aktuální přívěsek kamelie