Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 02. února 2025 17:10

Mitzi Tak jsem klidná a objednávám .

Online Mitzi admin
Avatar
1497 příspěvků moje polička 02. února 2025 17:20

Fleur já jsem se spíš bála znovu objednat z Dior.com

první objednávka mi došla bez dárků (a já objednávala kvůli dárečkům, jak jinak...), pak objednala albertina a hlásila, že došlo vše v pořádku, tak jsem objednala taky a mám radost ze dvou nových miniatur. Nově má dior exkluzivky ve větším objemu a miniatury taky zvětšili na 10 ml (ze 7,5).

Chanel obvykle jako dárky nabízí malou řasenku a rtěnku, parfémky ne, poštovné je v ceně i u malé objednávky, překrásně zabaleno... vyjde to líp než z kamenné parfumerie a dodání za 2-3 pracovní dny.

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 02. února 2025 17:58

Mitzi Dík za pozitivní reference. Já jsem právě nemohla uvěřit tomu, že nakoupím přímo u zdroje a ještě s malou pozorností a levněji než někde na jiném e-shopu.

Online Mitzi admin
Avatar
1497 příspěvků moje polička 02. února 2025 18:25

Fleur v případě těch přívěsků (limitky) jde o docela cennou pozornost, sběratelé je vyhledávají, podle mě některým holkám vyšel vánoční nákup úplně zdarma, protože obratem ruky prodaly krabici s taštičkou a s dárečky za cenu celého nákupu. Nestačia jsem se divit!

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 02. února 2025 19:13

Mitzi Aha, já si vzala právě to nejjednodušší balení bez přívěsku. Taková blbina, co bych s tím dělala, říkala jsem si

Online Mitzi admin
Avatar
1497 příspěvků moje polička 02. února 2025 19:15

Fleur neneeeeeee

Tak teď víš, co bys s tím dělala... vydělala by sis na ten zbytek balíčku

Já tam osobně objednávám JEN kvůli těm blbinkám...

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 02. února 2025 19:26

Mitzi Tak díky, že jsi mi otevřela oči , příště budu chytřejší...

Offline Femme_fatale
Avatar
příspěvků moje polička 09. února 2025 15:56

Nezkousel uz nekdo La Panthere Parfum Cartier po "prebaleni"? Nebo nenarazili jste na nej nekde, kde by se dal vyzkouset? Diky

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 09. února 2025 17:28

Víte, prosím, někdo, jak se jmenuje v Ingredients ten nejlepší kluk/pán, co o vůních ví hodně.? Vysokej, tmavovlasej, trochu mu ustupují vlasy, má je na hodně krátko..?.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 11. února 2025 17:32

Mám dotaz na CMP :-D. Nemáte prosím zkušenost s touto značkou, případně s konkrétním parfémem? Myslím výdrž atp. Děkuji :-).

LaPetiteMadeleine

Offline zdensy
Avatar
1134 příspěvků moje polička 11. února 2025 22:26

Také jsem si objednala z https://www.chanel.com/cz/vune/ svoji oblíbenou vůni a jsem moc spokojená, překrásně zabaleno, s červenou kamelií, jen nevím, co s tou cetkou budu dělat

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 12. února 2025 06:51

zdensy 

...a za jak dlouho od zaplacení to , prosím, přišlo.?

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 12. února 2025 07:16

whiskas Výdrž je velmi slabá, intenzita vůní také. Jemňoučké, možná tak k nějakému vrstvení (s velkou spotřebou), nebo na spaní, nebo pro malou slečnu, která se chce navonět před cestou do školky...

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 12. února 2025 07:17

Miru Mně doručilo GLS skutečně za pár dní, měla jsem v tom víkend.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 12. února 2025 07:32

Fleur 

...tak to je bezva!.

Momentálně vyjdou Chanel vůně lépe na Sephora, Fann... Ale pokud nemají slevy tyto eshopy, nebo chce člověk ty fakt pěkné dárečky, tak je to parádní servis...

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 12. února 2025 09:40

Fleur Děkuji, tak to je naprosto vyčerpávající odpověď . Značku tedy škrtám a poohlédnu se jinde :-). Děkuju.

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 12. února 2025 12:22

zdensy nemas v okoli zadnou malou slecnu? Ma neter(10) je z takovych drobnosti zatim stale nadsena.

Jaky parfem jsi objednala?

Offline zdensy
Avatar
1134 příspěvků moje polička 12. února 2025 15:54

Miru , týden. 

Offline zdensy
Avatar
1134 příspěvků moje polička 12. února 2025 15:55

Antje , 31 Rue Cambon. 

Offline tarra
Avatar
340 příspěvků moje polička 12. února 2025 17:01

Máte prosím někdo zkušenosti z poslední doby s obchodem prodejparfemu.cz? Podle Heureky by to mělo být v pořádku, na zboží.cz i zde někde v dřívější diskuzi bylo dost negativních zkušeností, ale byly vesměs starší.