Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Online Karja
Avatar
44444 příspěvků moje polička 21. října 2022 22:11

Sweet Potato

Děkuju moc! Já si ten deníkN asi tři měsíce platila a nějak jsem četla méně a méně. Navíc jsem zjistila, že tam pracuje jeden můj známej a nějak mě to ranilo, že je takovej uspesnej:-D:-D

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 25. října 2022 13:09

Šaroch: Jsem prostě pochybil, no. To je všechno.

Offline Beranka
Avatar
416 příspěvků moje polička 25. října 2022 13:38
Reakce na andulka01:

Šaroch: Jsem prostě pochybil, no. To je všechno.

​to teď někdy řekl?

Online Řvousenka
Avatar
1024 příspěvků moje polička 25. října 2022 15:43

Beranka Včera v Reportérech ČT. Málem mi vypdly oči z důlků.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 25. října 2022 15:59

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49185 příspěvků moje polička 25. října 2022 19:20
Reakce na Sweet Potato:

​me zaujal ten podstavec-vypada ze stoji na automaticke pracce:-)

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 25. října 2022 19:38

viktorka_od splavu Taky že stojí!

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 25. října 2022 19:46

andulka01 Dost drsný.

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 25. října 2022 19:57

andulka01na to jsem dnes narazila na FB u Viktora Janiše. Vůbec jsem to nemohla dočíst

Offline Ginevra
Avatar
911 příspěvků moje polička 27. října 2022 00:16

999 

No sláva, že jeden z mých favoritů o tom konečně začal uvažovat. 

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 27. října 2022 06:41

Ginevra 999 Mám ho moc ráda, ale obávám se, že pro většinu lidí nebude srozumitelný.

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 27. října 2022 07:47

Ginevra Byla by to s ním jízda :-).

Mirka Vidíš, mě vůbec nenapadlo, že je pro většinu lidí nesrozumitelný, ale asi máš pravdu.

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 27. října 2022 07:58

999 jízda by to byla. S vizí, nadhledem, inteligencí, humorem.

Offline continuity
Avatar
42703 příspěvků moje polička 27. října 2022 08:00

Pro velkou část lidí je Sedláček Mimoň.

Já si ho přečtu vždy, vždy si z toho něco vezmu, ale můj názor je, že se musí brát s velkou rezervou. Jako prezident spíš ne. I si myslím, že to je tady nepruchozi nejenom za pět, ale taky za deset let. 

Online Pinot Noir
Avatar
29762 příspěvků moje polička 27. října 2022 08:04
Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 27. října 2022 11:19

999 Tomáš by mě teda bavil moc

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49185 příspěvků moje polička 27. října 2022 11:22