Kristepane, to budou volební debaty s Burešem! Bude tam mečet sólo, s ním si nikdo ani neškrtne (zejména slušnej člověk ne).
Z toho je mi špatně. Jak to zas bude nekulturní, už tu jeho intonaci vůbec netoleruju. Já doufala, že si je vědom, jak přes své veliké úsilí nepochodil s Nagyovou a na kandidaturu se vykašle. No, budeme to muset vydržet.

