Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 27. října 2022 12:47

Já si vždycky vzpomenu jak se válel namazanej na zemi. Na vyhlášení Lvů, nebo co to bylo.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49185 příspěvků moje polička 27. října 2022 13:00

Tak Betty tose muze stat kdekomu, nebyl by prvni co malem nablil do korunovacnich klenotu;-) ale kdyz si chvalil covidovy restrikce jako zacatek nove ery ve ktere budou vsichni pracovat z domova a budoucnost nemuze byt ruzovejsi, tak za me fakt mimon

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 27. října 2022 13:03

Já ty dezoláty miluju. Nikdy nezklamou.

V koncentrátu a na Dombase!

Miluše Wolduová

Vladimír Marek proč nás Rusko označilo za nepřátelský stát=protože vyzbrojujeme cizí stát a na úkor našich občanů posíláme miliardy...nepoučujte mne o válce, moje rodina byla v koncentrátu a někteří se nevrátili skončili v Ploetenze usekli jim hlavu...dnes se paktujeme se státy které vyhlásili 350tisíc našich občanů..Proč jste neprotestoval když Azov vraždil děti v Dombase...proč neodsuzujete že vláda na Ukrajině nedodržela dohody...

Offline nerolix
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2022 13:58

viktorka_od splavu Myslím, že Sedláčkovu chválu covidových restrikcí je nutno chápat v širším kontextu. On je velký zastánce nerůstu, resp. nerůstového kapitalismu a všeho, co s tím nepřímo i přímo souvisí. Z tohoto pohledu to pak dává větší smysl. I když asi ne pro někoho, kdo o tom nic moc neví

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49185 příspěvků moje polička 27. října 2022 14:19

nerolix no tohle ja ale chapu, o to mi vubec nejde. ale to mimonsky nadseni, jak odted budou vsichni spoluobcani na HO

Offline nerolix
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2022 14:22

viktorka_od splavu No všichni asi nee Osobně bych operaci slepého střeva v modu HO zažila jen velmi, velmi nerada

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49185 příspěvků moje polička 27. října 2022 15:30

nerolix pokrok nezastavis

Offline continuity
Avatar
42703 příspěvků moje polička 27. října 2022 17:24

viktorka_od splavu tak zrovna ten HO u nás ve velké míře zůstal. Hlavně jsem schopni řešit hodně projektu vzdáleně, vyhovuje to nám i klientům. Teď jezdím po klientech fyzicky opravdu hodně, což znamená 2 schůzky týdně ve městě. Před Covidem to byly tři denně ( víc prostě nestihneš). 

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 27. října 2022 17:36

viktorka_od splavu Já si myslím, že ta možnost HO je jedním z pozitivních důsledků covidu. To, že lidi trčeli v korporátech od rána do večera a najednou se ukázalo, že tam fyzicky nemusí být, je fakt velký posun. Já mám kolem sebe tolik spokojených lidí, kteří na HO zustali a pracuji na dálku, někdy i velkou dálku :-),

Offline Ginevra
Avatar
911 příspěvků moje polička 27. října 2022 20:14

Když tak o tom přemýšlím, docházím k názoru , že prezidentská funkce by Sedláčkovi při jeho "rozletu" byla asi moc těsná. Ale ať si to zkusí. 

V tom rozhovoru, který tu uváděla 999, on taky zmiňuje, že se přátelí se Šimonem Pánkem  Což je další z mých favoritů. Ale ten do toho asi nepůjde.

Offline Kokoska
Avatar
34644 příspěvků moje polička 27. října 2022 20:25

999 viktorka_od splavu 

nekteri nasi kolegove pracuji opravdu z dalky, namatkou Svycarsko a Vietnam (ten teda jen docasne na 3 mesice). A jde to.

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 27. října 2022 20:52

Ginevra Já jsem sem ten rozhovor dávala jako ukázku pozitivního pohledu na život. Prostě bláznivej chytrej chlap, co se furt něco učí :-). Teďˇ připustil, že by zkusil kandidovat na prezidenta. Kvůli tomu jsem to sem nedávala, ale proč ne :-). 

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 27. října 2022 20:53

Kokoska Přesně to jsem myslela :-). Dneska můžeš pracovat fakt z daleka :-),

Online Pinot Noir
Avatar
29762 příspěvků moje polička 27. října 2022 23:15

999 ano, covid v tomto ohledu změnil mnohé. Vrátila jsem se do práce zhruba před rokem, a to do úplně jiné firmy, než jsem dva roky předtím opustila. Najednou úplně samozřejmě šly věci, které byly dříve totálně neprůchodné, ačkoliv by úplně normálně fungovaly. Ale nešlo to a basta. A najednou...  A to se jednalo snad o nejzkosnatělejší korporát na světě.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 28. října 2022 17:36
Offline Manuka
Avatar
654 příspěvků moje polička 28. října 2022 18:22

Sweet Potato naprosto genialní

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 28. října 2022 19:12

Sweet Potato to je dokonalý včetně komentářů

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 28. října 2022 21:10

Sweet Potato to je dokonalý

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 29. října 2022 10:44

Sweet Potato 

Luxusní

Offline Anema
Avatar
1276 příspěvků moje polička 30. října 2022 13:59

Ráda bych se pletla, ale myslím si, že vím, kdo to bude...

ANO bude mít svého kandidáta na prezidenta, oznámil Havlíček.