To je málo, takovejch by bylo![]()
Aktuální česká politická situace
No bylo. Ale takovejch míst je málo! Za to, že vybereš jednu značku hrnců, ti fakt nikdo stamilióny nedá ![]()
No právě, a páč jich je málo, musíš si udělat svýho Topola, to neni úplně pro prosťáčka hele![]()
Tak Mirek si jde pro hlasy![]()
A už je má, já věděla že nebudu muset volit Drahoše
Legrační že na Dalíka zas čekaj v Ruzyni zrovna;-)
A už je má, já věděla že nebudu muset volit Drahoše
Legrační že na Dalíka zas čekaj v Ruzyni zrovna;-)
jako... V sobotu jsem se po létech oficiálně zbavil cukrovky,
já už nevim esi se smát nebo brečet
Tak doufám, že to pořádně oslavil.![]()
pul roku, rikas?![]()
Všechno hovoří pro Mirka prostě![]()
Mirek slíbil senátoru Czerninovi, že kamarádům milosti udělavat nebude.
Mám takové matné povědomí, že s Dalíkem už ale kamarádi nejsou.. ![]()
Milda je proste buh! Kdyby mel hiv, tak by mu taky urcite odeslo![]()
Vlastně takový český Chuck Norris. On nemá cukrovku, cukrovka má chudák malá jeho.
sto bodu
A na noc trocha erotiky
ježišmarjáá a já teď budu mít děsivý sny.
Mirek slíbil senátoru Czerninovi, že kamarádům milosti udělavat nebude.
Mám takové matné povědomí, že s Dalíkem už ale kamarádi nejsou.. ![]()
Skvělá strategie
Mimochodem kdybych se ještě trochu víc nudila, fakt do Český televize napíšu, že si jako poplatník nepřeji, aby se platil štáb co čeká od rána na Dalíka na Ruzyni, jestli kvůli mně, abych mohla prohlásit, že mu to slušelo, pak je to jedinej důvod co mě napadá!
A dočkal se štáb?
Já nedávno takhle (jenom doma) nadávala, že čt čeká před věznicí na Kájínka a ještě přeruší vysílání, aby online ukázala, jak won vylezl. To bych čekalamod Novy. Ale čt je už taky trochu Nova.
Dočkal, slušelo mu to, samozřejmě všechny odignoroval, takže tento můj poznatek asi měl bejt pointou reportáže![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

