Jooo, to věřím, že mu to slušelo;)
Kolik že mu je a jak tam já být dlouho? že bych si na něj pak počkala, až vyleze, se štábem za zády samozřejmě.
Jooo, to věřím, že mu to slušelo;)
Kolik že mu je a jak tam já být dlouho? že bych si na něj pak počkala, až vyleze, se štábem za zády samozřejmě.
Přes 40 něco, 5 let dostal, tak je nejpozdějc, pokud opravné prostředky nedopadnou, za 3 roky doma![]()
Tak to je výborný! Akorát! Za 3 roky trochu zhubnu a pak ho sbalím.
Jen doufám teda, že ho prezident Topolánek neomilostní, to bych nestihla zhubnout.
fejkový fb ovčáček ![]()
"Potvrzuji, že cukrovka pana prezidenta dnes podala demisi a odešla. Své rozhodutí zdůvodnila neshodami na pracovišti s kolegyní demencí."
![]()
Vše se vysvětlilo, pan prezident se jen přeřekl: Neodešla mu cukrovka ale játra.
![]()
![]()
Milé dámy,je asi vyřešeno.
Prodavam jak jsem koupila:
Z nejmenovaných zdrojů jsem právě dostala zprávu, ze Zeman má rakovinu. Léčbu odmítl. Prognóza je 3-7 měsíců.
Těm zdrojům mám důvody věřit.
Nikdy v životě jsem nepřála a nepřeju nikomu nic zlého,protože jsem pověrčivá,ale tahle zpráva me potěšila.
No.. Neni šprochu. .
Já tu zprávu dostala od novináře. Opravdu dobrého a seriózního. Otazkou je,odkud to ma Bartik.jestli od meho zdroje nebo muj zdroj od nej. Jen netuším,kdo je ten Bartik
Na FB to ke mně ještě nedoputovalo.
Pokud to tedy není záměrná mystifikace. .
Ale podle toho jak zeman vypadá,bych tomu dost věřila.
Teď by mě ještě zajímalo, jak s tou volbou,pokud by to byla pravda. Proč přes to všechno chce znovu kandidovat.
Jaké jsou prognózy vývoje,poku by ho..ehmm.. znovu zvolili a on zemřel. (ne,nezvolí,NE!)
Tak Bartík je brněnskej místostarosta, zřejmě vážil jestli informaci na jeho postu pustit. Ovčáček už mu hrozí žalobou samozřejmě.
Zeman zdravej určitě neni, jak jsem psala nedávno, jako v Simpsons pan Burns co má všechny smrtelný nemoci a ty se vzájemně držej v šachu, chvíli nato to vzdala cukrovka![]()
Podle mě zná svůj zdravotní stav, není to vize na pěknejch pár let na Vysočině, kde by mu stálo za to nekandidovat a užívat důchodu, prognóza bude asi horší, tak chce prostě vyhrát volby, užít moci a na*rat koho se mu zachce, po mně potopa a posledních pár měsíců má na to to naposled roztočit.
Jj. To mi prijde logicky. Nasrat jeste samolibe naposledy co nejvic lidi. Ķřiváckej,záštiplnej zmetek.
Super rozhovor s Pithartem. Velmi trefný hodnocení Zemana (a dalších, samozřejmě). Dejte tomu tu půlhodinku, stojí to za to ![]()
Předloni jsem Pitharta poslouchala 8 hodin na semináři. Neustále opakoval, že tradiční politická strana je základ. Měl fakt dobré náhledy, ale vůči třiceti vzdělaným lidem vůbec nechtěl připustit diskusi, natož jiné názory.
Tak Bartík je brněnskej místostarosta, zřejmě vážil jestli informaci na jeho postu pustit. Ovčáček už mu hrozí žalobou samozřejmě.
Zeman zdravej určitě neni, jak jsem psala nedávno, jako v Simpsons pan Burns co má všechny smrtelný nemoci a ty se vzájemně držej v šachu, chvíli nato to vzdala cukrovka![]()
Podle mě zná svůj zdravotní stav, není to vize na pěknejch pár let na Vysočině, kde by mu stálo za to nekandidovat a užívat důchodu, prognóza bude asi horší, tak chce prostě vyhrát volby, užít moci a na*rat koho se mu zachce, po mně potopa a posledních pár měsíců má na to to naposled roztočit.
Chce na lafetu. Tam se jako bývalý prezident nedostane.
fejkový fb ovčáček ![]()
"Potvrzuji, že cukrovka pana prezidenta dnes podala demisi a odešla. Své rozhodutí zdůvodnila neshodami na pracovišti s kolegyní demencí."
máš nějaký odkaz na ten fejkový fb?
To mě taky napadlo, ale Havel měl pohřeb s lafetou
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.