Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Beranka
Avatar
416 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 08:54
Reakce na Mutziputzi:

Jooo, to věřím, že mu to slušelo;)

Kolik že mu je a jak tam já být dlouho?  že bych si na něj pak počkala, až vyleze, se štábem za zády samozřejmě.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 08:56
Reakce na Beranka:

Přes 40 něco, 5 let dostal, tak je nejpozdějc, pokud opravné prostředky nedopadnou, za 3 roky doma

Offline Beranka
Avatar
416 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 09:00
Reakce na Mutziputzi:

Tak to je výborný! Akorát! Za 3 roky trochu zhubnu a pak ho sbalím.

Jen doufám teda, že ho prezident Topolánek neomilostní, to bych nestihla zhubnout.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 14:49

fejkový fb ovčáček

"Potvrzuji, že cukrovka pana prezidenta dnes podala demisi a odešla. Své rozhodutí zdůvodnila neshodami na pracovišti s kolegyní demencí."

Online Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 15:00
Reakce na Potrefenáhusa:

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 15:43
Reakce na Potrefenáhusa:

Vše se vysvětlilo, pan prezident se jen přeřekl: Neodešla mu cukrovka ale játra.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 15:47
Online Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 15:47

Milé dámy,je asi vyřešeno.

Prodavam jak jsem koupila:

Z nejmenovaných  zdrojů jsem právě dostala zprávu, ze Zeman má rakovinu. Léčbu odmítl. Prognóza je 3-7 měsíců. 

Těm zdrojům mám důvody věřit.

Nikdy v životě jsem nepřála a nepřeju nikomu nic zlého,protože jsem pověrčivá,ale tahle zpráva me potěšila.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 16:04
Reakce na Dadoo:

Nejakej virál ne?

Online Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 16:25
Reakce na Mutziputzi:

No.. Neni šprochu. .

Já tu zprávu dostala od novináře. Opravdu dobrého a seriózního. Otazkou je,odkud to ma Bartik.jestli od meho zdroje nebo muj zdroj od nej. Jen netuším,kdo je ten Bartik

Na FB to ke mně ještě nedoputovalo.

Pokud to tedy není záměrná mystifikace. . 

Ale podle toho jak zeman vypadá,bych tomu dost věřila.

Teď by mě ještě zajímalo, jak s tou volbou,pokud by to byla pravda. Proč přes to všechno chce znovu kandidovat.

Jaké jsou prognózy vývoje,poku by ho..ehmm.. znovu zvolili a on zemřel. (ne,nezvolí,NE!)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 16:31
Reakce na Dadoo:

Tak Bartík je brněnskej místostarosta, zřejmě vážil jestli informaci na jeho postu pustit. Ovčáček už mu hrozí žalobou samozřejmě.

Zeman zdravej určitě neni, jak jsem psala nedávno, jako v Simpsons pan Burns co má všechny smrtelný nemoci a ty se vzájemně držej v šachu, chvíli nato to vzdala cukrovka

Podle mě zná svůj zdravotní stav, není to vize na pěknejch pár let na Vysočině, kde by mu stálo za to nekandidovat a užívat důchodu, prognóza bude asi horší, tak chce prostě vyhrát volby, užít moci a na*rat koho se mu zachce, po mně potopa a posledních pár měsíců má na to to naposled roztočit.

Online Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 16:35
Reakce na Mutziputzi:

Jj. To mi prijde logicky. Nasrat jeste samolibe naposledy co nejvic lidi. Ķřiváckej,záštiplnej zmetek. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35643 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:10

Super rozhovor s Pithartem. Velmi trefný hodnocení Zemana (a dalších, samozřejmě). Dejte tomu tu půlhodinku, stojí to za to 

Offline zdensy
Avatar
1134 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:34
Reakce na barbucha:

Předloni jsem Pitharta poslouchala 8 hodin na semináři. Neustále opakoval, že tradiční politická strana je základ. Měl fakt dobré náhledy, ale vůči třiceti vzdělaným  lidem vůbec nechtěl připustit diskusi, natož jiné názory.

Offline Beranka
Avatar
416 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 07:53
Reakce na Mutziputzi:

Tak Bartík je brněnskej místostarosta, zřejmě vážil jestli informaci na jeho postu pustit. Ovčáček už mu hrozí žalobou samozřejmě.

Zeman zdravej určitě neni, jak jsem psala nedávno, jako v Simpsons pan Burns co má všechny smrtelný nemoci a ty se vzájemně držej v šachu, chvíli nato to vzdala cukrovka

Podle mě zná svůj zdravotní stav, není to vize na pěknejch pár let na Vysočině, kde by mu stálo za to nekandidovat a užívat důchodu, prognóza bude asi horší, tak chce prostě vyhrát volby, užít moci a na*rat koho se mu zachce, po mně potopa a posledních pár měsíců má na to to naposled roztočit.

Chce na lafetu. Tam se jako bývalý prezident nedostane.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 08:23
Reakce na Potrefenáhusa:

fejkový fb ovčáček

"Potvrzuji, že cukrovka pana prezidenta dnes podala demisi a odešla. Své rozhodutí zdůvodnila neshodami na pracovišti s kolegyní demencí."

máš nějaký odkaz na ten fejkový fb?

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 09:09
Reakce na Beranka:

To mě taky napadlo, ale Havel měl pohřeb s lafetou  

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 09:10
Reakce na Berta:

zde