... no venca počas jeho poslednej kandidatúry nebol tiež v najlepšej forme, a zaujimavé, nikomu to nevadilo
Vážně jsem nechtěla reagovat, ale tenhle tvůj "srovnávací argument" s Havlem je opět tak zoufale mimo, že mi to nedá a už si na těch rukou sedět nevydržím
.
Já si teda nepamatuju, že by se Havel bratříčkoval s Putinem, Čínou a dalšími komunistickými mocnáři. Ano, uznávám, že Havel na tom nebyl při poslední kandidatuře zdravotně dobře, ale VŠICHNI to věděli, jak na tom je. Nebylo to předmětem pomalu státního tajemství a podobných trapných frašek a hulvátských. A PRAVĚ proto nebyl důvod, aby to komukoliv vadilo. Víme
?