Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 16:47
Reakce na razorblade:

 Ale jinak pohled zemanky byl k nezaplaceni. A o krulise se obavam, ze dostane padaka :D

Jj, Kruliš se dobře bavil.  Ty bezprostřední reakce přítomných jsou vůbec úžasný. Baví mě třeba paní z komise, co se tváří, jakoby nic, tohle tu máme každou chvíli... 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 16:56

macko.pu Havel by to ocenil znaleckym pohledem a netvaril by se jako pul minuty pred smrti

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 16:58

Kontraproduktivní to bohužel může být bude. Jak se tady někomu ubližuje (třeba jak Babiše pořád votravujou s tím čapákem), tak to vyburcuje i ty línější příznivce a půjdou mu to tam hodit a zachránit ho. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 17:00

Já bych místního votroubence nechala vodkecat bez reakce, zoufalec toto

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 17:01

domenica Takoví už dávno odvolili

Offline Sweet Potato
Avatar
40141 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 17:03

domenica No. Ale abych to odlehčila, muž už se ptal, na kolik tohle pí ár tak Babiše mohlo přijít

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 17:11

Sweet Potato 

... případně Mynáře, Nejedlýho... Ale klidně to může být jenom čistě akce té aktivistky a těm jmenovaným chlapcům to jen hezky spadne do klína.

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 17:14
Reakce na Mutziputzi:

domenica Takoví už dávno odvolili

​Mám na mysli ty, co se volit nechystali (Zeman jim nevadí, ale je jedno, kdo tam sedí) a teď teda půjdou!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 17:18

domenica Neverim, to je sorta lidi, ktery neaktivuje nic, ruku do ohne bych dala, ze mu tohle nehodi ani 100 hlasu

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 17:20

Mutziputzi 

No tak kéž by!

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 17:20

(FB Davido Panda Hájek)

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 17:20

domenica No mého souseda kupříkladu nevyburcovalo ani tohle. Volit zkrátka nepůjde, protože jeho nezajímá absolutně nic. Ale máš pravdu, že pár desítek, možná stovek takových blbců napříč republikou se asi najde, s čímž organizace celé téhle frašky už zajisté počítala předem. Ale na tisíce mi to nepřijde. Doufám.

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 17:46

Teď jsem se lekla, na jaký stránky jsem to omylem vlezla. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 17:47

domenica To musi bejt Mackova stara podle me))

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 17:49
Reakce na macko.pu:

​... no venca počas jeho poslednej kandidatúry nebol tiež v najlepšej forme, a zaujimavé, nikomu to nevadilo

​Vážně jsem nechtěla reagovat, ale tenhle tvůj "srovnávací argument" s Havlem je opět tak zoufale mimo, že mi to nedá a už si na těch rukou sedět nevydržím.

Já si teda nepamatuju, že by se Havel bratříčkoval s Putinem, Čínou a dalšími komunistickými mocnáři. Ano, uznávám, že Havel na tom nebyl při poslední kandidatuře zdravotně dobře, ale VŠICHNI to věděli, jak na tom je. Nebylo to předmětem pomalu státního tajemství a podobných trapných frašek a hulvátských. A PRAVĚ proto nebyl důvod, aby to komukoliv vadilo. Víme?