macko.pu Ale no tak. Víš dobře, že já tady naopak jako jedna z mála tvůj odlišný politický názor respektuju. Jen si stejně jako milacka myslím, že by to chtělo v jeho vyjadřování a při tom popichování zachovat nějakou úroveň věcnosti a slušnosti.
Taky dobře víš, že vůbec nešlo o to, jak se vyvinula situace kolem voleb. Jestli dobře nebo blbě. Nepřekrucuj to. Šlo o to, že jsi při obhajování svého názoru použil "argument", který neměl hlavu ani patu a když jsem tě na to slušně upozornila, že jsi tu úroveň překročil, zareagoval jsi takhle. Tak kdo je tady "taky zlý"
?
Jestli si to někdo nezasloužil, tak já
.