Hoolinkah Jj, i do nemocnic a LDN. Za mámou byl soused a ještě jedna ženská z volební komise s urnou přímo doma a za 14 dní přijdou znova. Akorát bylo potřeba to domluvit ve volební místnosti, když jsem odvolila já se ségrou.
Čímž chci říct, že bych ty nepohyblivý občany taky úplně nepodceňovala![]()
Moje máma nevolila posledních sedm let vůbec nikoho. To bych řekla, že taky o něčem svědčí.






