Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 23:49

Hoolinkah Jj, i do nemocnic a LDN. Za mámou byl soused a ještě jedna ženská z volební komise s urnou přímo doma a za 14 dní přijdou znova. Akorát bylo potřeba to domluvit ve volební místnosti, když jsem odvolila já se ségrou.

Čímž chci říct, že bych ty nepohyblivý občany taky úplně nepodceňovala

Moje máma nevolila posledních sedm let vůbec nikoho. To bych řekla, že taky o něčem svědčí.

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 23:54

Hoolinkah 

Tak možná byli sesbíraný navolno  po nějaký vesnici... to je fakt že do ústavů choděj s urnou za nima. A ne, nepodceňuju. Kdyby se Zemana na Hradě dožili moji prarodiče, tak by omdleli hrůzou! 

Ale někteří jsou prostě ovlivnitelnější, dyk to známe už od těch "šmejdů", že jo.

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 23:59
Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 00:05

domenica 

No jasně, Osvětimany to jistěj, to už je pojem! 

Ale já už ty internety fakt snad musim vypnout, nebo přijdu vo bránici!

Online Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 00:05

domenica Já si fakt nemyslím, že by mu to mohlo přihrát nějaké voliče. Proč by mělo?? Nějaká bláznivá aktivistka, jak Bureš řekl, z Ruska.  Proč by ho měl najednou jít volit někdo, kdo to už předtím neměl v úmyslu? Jako pofoukání na bolístku?? Normální lidi to berou jako docela dobrou srandu a jeho voliči jako zcela jasný útok na jeho majestát. Ale co vod nějaký ukrajinský ku.dy čekat, že? Navíc tady u nás doma si to dovolila.

Jít ho kvůli tomu honem volit... nechápu proč, co by to mělo za smysl.

Kdyby ho z toho aspoň šlak trefil..

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 00:14
Reakce na Dadoo:

Proč by ho měl najednou jít volit někdo, kdo to už předtím neměl v úmyslu? Jako pofoukání na bolístku??

​Ne ti, co ho neměli předem v úmyslu volit, a ne jeho skalní příznivci (ti maj odvoleno), ale ti, co jim Zeman nevadí a zárověň by za normálních volit nešli (nešli by volit nikoho, prostě z lenosti, apatie)... ti, co když se jich zeptáš, proč nejdou volit, odpoví, že je to jedno, kdo tam sedí adp. Tak v těhle sférách mohla podle mě dnešní scénka u urny zarezonovat a pro někoho mohla možná mít i mobilizační potenciál.

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 00:37

domenica 

No, jestli se podívali na to video, mohlo to i pár lidí odradit. Páč takovouhle mátohu snad nemůže chtít volit ani Lojza ze čtvrtý cenový...

Tak na dobrou noc ještě obrázek  - vizte neohroženého velitele armády v plné síle! Jeho jiskrný pohled!

Offline cinkja
Avatar
1518 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 00:40

barbucha 

Ten Semtex na šatních skříňkách. Edice Explosive energy .

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 00:42

cinkja 

Ten asi lejou do něj, aby vydržel aspoň minutu stát.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 02:46
Reakce na dost_bot:

Očividně je to celé nahraný skeč, je to vidět z toho, že se do volební místnosti ta holka vůbec dostala, kde stojí pánové z ochranky, jak a kdy reagují, dokonce, aby to podprahové vysílání došlo ale úplně každému trotlovi, je ta holka mulatka .... to už není jak na Balkáně, to už je snad Turkmenistán/Uzbekistán, nebo něco podobného.

​no nazdar

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 06:19

Nam se letos podarilo aktivovat babicku, ktera spatne chodi a poslednich nekolik voleb vzdala. Otec ji objednal urnu az do bytu a babicka v klidu odvolila a nakonec byla stastna, ze se nechala ukecat :)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 09:13

Pro ty co jsou přesvědčeni, že akci režíroval Hrad a my co si to nemyslíme jsme trotlové

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/protestovala-uz-i-proti-lukasenkovi-ukrajinka-ktera-ohrozova/r~cd3b06bcf7ad11e7aabeac1f6b220ee8/?_ga=2.199779174.996667155.1515830739-2049333988.1468560064

a další od mého oblíbence na FB, kdyby z ní dál chtěl někdo dělat najatou mulatku...

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 09:14

barbucha Prisaham, ze chodit bosa nebudu. Vzdyt ja to vidim kolem sebe, my jsme familie obycejna, urcite by se u nas dle pruzkumu mezi tema traktoristama a pokladnima meli byt zemanovci a I ja byla prekvapena, ze nejsou, doufam, ze to teda neproliza mezi vyssi tridu tento trend:-). A jdou volit uplne vsichni oproti volbam do snemovny. A pamatuji si z minule volby, kolik lidi kolem me nevolilo Karla Schw. s argumentem, ze jim vadi, ze je to takovej starej usinajici dedek, tak doufam, ze I letos bude fyzicky stav padnym argumentem.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 11:55

Jiří Ovčáček upozorňuje : Kdo chce opravdu zamezit manipulaci s volbou Miloše Zemana, volí jistotu a jde volit až v neděli....

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 12:11

Na “humoru” se dost jasne ukaze kdo je debil, taky jste si vsimly?

Online Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 12:47
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 13:27

Dadoo Důkaz

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 13:55

Mutziputzi Tak ten je nejlepsi!!!!!