Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 15:54

Je to dobrý!!!!!jupiiiiii

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 15:54

wendulka No hlavne pokud by mu to vyslo, to bych to druhy kolo nechtela videt ani omylem!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 15:54

wendulka Si piš že jo, ne čekala, ale doufala!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 15:57

Ten Drahoš je marnej je marnej je marnej...co se minimálně charizmatu týče, nemá projev!

Offline Emerald
Avatar
2676 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 16:00

Mutziputzi Souhlas, i tak je moje volba v druhem kole  jasna.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 16:01

Emerald No moje taky no, už jenom proto abych si užila jak se budou Miloš a spol. pakovat!

Offline eeny-meeny
Avatar
243 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 16:02

Tohle vlákno už za dva týdny nebudeme potřebovat .

Offline Emerald
Avatar
2676 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 16:03

Mutziputzi Ale urcite bych mu doporucila nejakeho ucitele retoriky.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 16:04

Kde máme Macika? ups

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 16:08

No, tak za mě celkem spokojenost. Dokonce jsem ani nečekalla, že Zeman bude mít pod 40.

A kdo jste zaznamenal senátorskou kauzu Hlavatý, tak mám dobré zprávy. Starosta Vrchlabí za STAN ho suverénně válcuje. Inu, kdo chce víc, nemá nic. 

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 16:09

Drahoš marný není vůbec. Naopak. Je to naše jediná vyhlídka na výměnu osazení hradu. Jeho projev teď online mi přijde jako nejlepší z jeho projevů vůbec - je vidět, jak mu to vlilo elán do žil. Panebože kéž mu to ti všichni, co volili Horáčka, Fischera, Hilšera, v druhém kole hodí.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 16:10

vanilka Ti stačí málo teda, mluví strašně, o všem a o ničem.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 16:11

vanilka Já jo, neboj.

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 16:12

Mutziputzi Stačí. Hlavně když se nebudu dívat dalších 5 let na Zemana.

Offline Emerald
Avatar
2676 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 16:14

Mutziputzi Kdyz bude mit dobre poradce,tak sam vyrazny byt nemusi.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 16:15

vanilka To mě taky těší, ale prezidenta bych radši s názorem, ne kolovrátek slušnost spojovat slušnost spojovat slušnost....a s Ovčáčkem se nebavim no...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 16:25

u nás asi snad 120 hlasů zeman, na druhém místě fisher s odstupem....víc než 60 hlasů  zbytek už ani nestál za řeč, protože ostatní volila vždy tak jedna rodina. pomoc. kam se mám přestěhovat.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 16:29

Hoolinkah Hlavatému to fakt přeju. Kvintesence tuposti a nabubřelosti ten člověk.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 16:31

vanilka Statisticky se až třetina voličů neúspěšných kandidátů 2.kola neúčastní. Tak doufejme.

Offline Emerald
Avatar
2676 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 16:36

Sweet Potato Spoleham se na to,ze ti volici Fishera,Hilsera a Horacka maji uz Zemana dost a opravdu prijdou....