Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 17:18

Bych fakt nakonec bývala nejradši, kdyby se mu na to debatování Drahoš vybodnul... což se samozřejmě nestane. Ty debaty budou o nervy, nevím, jestli se vydržím na to dívat.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 17:19

Mutziputzi Jsou i významné fíkusy, hele, kde by byl třeba Buddha, nebýt fíkusu?

Jen aby nám ten fíkus ovce moc nevohryzaly.

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 17:29

Tak tip mi nakonec vyšel... ale ne všude  (Praha 7 super! )

https://www.irozhlas.cz/volby/prezidentske-volby-2018/vysledky-kraje-obce?kraj=500186

Ale obecne, jo, jsem spokojená, naděje tu je.

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 17:35
Reakce na Sweet Potato:

vanilka Statisticky se až třetina voličů neúspěšných kandidátů 2.kola neúčastní. Tak doufejme.

​Na druhou stranu tady může hrát do karet (a tu statistiku rozčísnout) fakt, že spousta voličů Horáčka, Topolánka, Hilšera a Fischera nebyla vyhraněná pro toho svého natolik, aby se na to teď vybodli (i já jsem si nesla k volbě 3 lístky) a že tam ta hrozba Zemanem je hodně silná a mobilizující. Snad.

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 17:35
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Já debaty vynachám, myslim že to bude nerovný, Miloš je jak kobra

​Čoveče já asi taky, páč nervy mam jen jedny.

Ale následujících 14 dní se budu kochat útěšnou představou Zemanových voličů po volebním finále:  https://www.facebook.com/adagamov/videos/891703184279941/ 

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 17:37
Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 17:39
Reakce na Emerald:

Mutziputzi Ajaj,Zeman zvedl Drahosem hozenou rukavici...Tak snad se volici nebudou ridit jen retorickymi schopnostmi kandidatu.

​Naštěstí ani Zeman už není v takový kondici, jako ještě před pěti lety. Ale bude to těžký.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 17:41

domenica No já už jenom doufám, že se Drahošovi fanboyz uklidní a uvědomí si, že nadávat voličům Hilšera, Fischera a Horáčka teď není zrovna strategický, protože to, co se mi teď rozjelo na FB, je naprosto příšerný a slabší povahy by to snadno mohlo odradit od účasti ve II. kole. 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 17:46

domenica No tak kolik mel u vas Drahos, mel u nas Milos  

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 17:49

domenica U nás taky dobrý , ale zdá se, že to nestačí. No, uvidíme ... Ale přiznávám se, že jsem skeptická.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 17:51

Ve volebním studiu hlásili, že Ostrava-město 49 % pro Zemana, nevěřila jsem, ale je to tak, drsný, to bych teda netipla. 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 17:55

whiskas Nebud, ja jsem ted o mnoho optimistictejsi nez minule, tam jsem tehda sla s nechuti a i tak to dopadlo jeste hur nez mohlo, letos to vyjde. Dokonce v dire, kde zijou mi rodice (jizni Morava), vyhral Milous s odrenou prdeli, asi jen o 2%.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 17:57

U nás Brno - střed taky dobrý, vyhrál Drahoš před Zemanem, ale tragická volební účast - kolem 41 %. 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 18:02

Krehutka Tak to docela ziram, to je fakt malo...Zde 67%

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 18:03
Reakce na Karoleena:

Ve volebním studiu hlásili, že Ostrava-město 49 % pro Zemana, nevěřila jsem, ale je to tak, drsný, to bych teda netipla. 

​U nás to dopadlo zrovna tak. Prostě kdo tady volil v parlamentních Bureše, komunisty a Pitomia, šel to tady teď hodit Ovarovi. Zaplaťpámbůh za zbytek republiky, který používá mozek a ještě ví, co je to slušné chování, protože fakt už si tu připadám jak v Kocourkově.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 18:04

Luna Nojo, na Brně-středu to asi nikdy jiný nebude, deformuje to nezanedbatelný množství lidí, co mají nahlášený bydliště na magistrátu a ti se pravidelně k volbám moc nehrnou. U nás 66 % a taky tu vyhrál Drahoš, i když ne o moc.

Offline luciole
Avatar
1217 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 18:09

U nás v okrsku dobrý: Drahoš 41%, Fišer 17%, Horáček 11%, Zeman 11%, Hilšer 10%, Topolánek 8%...

A dokonce i v tý rudý obci, odkud pochází muž (a kde měl Zeman v 2. kole minulých voleb 67%), vyhrál nyní Drahoš se 43%... Je to nadějné...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 18:10

Krehutka ale my se snazili, fakt!;-)

Offline dost_bot
Avatar
271 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 18:11

Není to nadějné úplně všude - např. Žatec a Most přes 50%, Chomutov téměř 50%, Bílina téměř 60....

Offline cinkja
Avatar
1518 příspěvků moje polička 13. ledna 2018 18:17

Pro tuto chvíli jsem hodně spokojená, že se 2. kolo vůbec konat bude. A snažím se být optimista a věřím.....

Ale také myslím, že to bude těžké. V tuto chvíli má Miloš na kontě přinějmenším hlasy podporovatelů Babiše a fanclubu Karla Gotta .