Karja mně z toho vychází, že kdo volí takovou očividnou trosku, musí být stejný nebo horší než on. skoro dva miliony lidí....skoro dva miliony lidí, kterým přijde alkoholismus, pomočování, nenávist, vulgarita, výsměch, pokleslost, absence stylu, bodrá ovarovitost apod. normální nebo dokonce žádoucí.
děsivý.
Hele, s tímhle nesouhlasím. Někdo možná jo, protože takoví lidi prostě jsou. Ale rozhodně ne skoro dva miliony. Pokud šla moje mamka volit (neptala jsem se, o politice se s ní bavím hodně nerada), tak si jsem na 99% jistá, že volila Zemana. Důvodem je obecný světonázor, který Zeman zastává nebo minimálně symbolizuje. Nechci se jí ptát, jestli jí to všechno ostatní nevadí, popřípadě proč jí to nevadí. Asi bych na takovou debatu neměla sílu. Čistě obecně jí ale nic z toho normální nebo dokonce žádoucí nepřijde. Je to pěkně ustrojená, vysokoškolsky vzdělaná workoholička s velkou mírou empatie.
Některé věci jsou prostě občas tak nějak složitější...