Hoolinkah Koukám jsme napsaly jinými slovy totéž. Já znám x jeho voličů z řad právníků, manažerů, pedagogů, doktorů...By možná barbucha s mutzi koukaly. Smutně koukaly.
No ani omylem nekoukaly, ja tady tohle prezentuju od vzniku ANO, znam volice Andreje i Milose, vysoce postaveny a pozor...wait for it...a omluva, sukatelny...dokonce i mohu potvrdit
to nepoznas hned a chvili tomu neveris...
