Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Online Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 09:17

Byla jsem na  Shakespearových Veselých paničkách W. a Falstaff - B.Polívka mi ho tak strašně připomínal, že mi z toho bylo skoro nevolno.

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 11:31

Udržování hladinky.

(FB Adam Komers)

Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 12:05
Reakce na domenica:

Sakra teď sem s tím jdu!

Pěkně za hradbou bodygardů... potajmu, aby nikdo neviděl! 

Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 12:14

Ale pozor! Má obě nohy a dokáže na nich stát!!

https://www.facebook.com/politbizar/videos/691647684357089/

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 12:16
Reakce na barbucha:

Tak dneska vidím na FB vidět ještě otřesnější fotku, čerstvou, a bez photoshopu. No ty vole.

POZOR! SLABŠÍ POVAHY NECHŤ IHNED PŘEPNOU NA JINOU STRÁNKU!

Fuj, to jsem lekla.

Tohle, že je člověk, kterej se těší výborné kondici? Tak teď ještě tu o Karkulce.

Ten tomu s tím chlastem teda dává na frak.

Offline Torrah
Avatar
3301 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 22:18
Reakce na Dadoo:

:) dejte mu tam tu mouchu :) nejlepší komentář

Offline Ronna
Avatar
1088 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 22:58

To jako mu vozí lahve? Proč mu to aspoň nedávají do normální sklenice, aby nebylo na první pohled poznat, že to je panák.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 06:54

Ja jsem ve fb skupine "pan president milos zeman za nas, my za pana prezidenta milose zemana" (to s/z maj opravdu takhle). Jsem tam z ciste skodolibosti vuci svym spoluobcanum a nevyjadruju se tam, abych nedostala ban. Vcera tam nekdo tuhle fotku sdilel, ze co na to rikaj... slitli se na nej jako vosy. Hlavnim argumentem tam bylo, ze havel a kalousek chlastali/j taky, ze pan prezident si jen vypaluje cerva + rada otazek typu: "a vy jste u toho osobne byl?!" :D jeho stado je fakt zaslepeny...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 07:04
Reakce na razorblade:

a tak to bys nas mohla obcas poinformovat, co se v takovem doupeti deje, ne? 

Offline Ronna
Avatar
1088 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 08:32
Reakce na razorblade:

Láska je slepá.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 09:57
Reakce na razorblade:

bohužel existuje jistá silně se překrývající skupina, která to takhle měla a má u paroubka, komunistů, babiše, okamury...

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 12:16
Reakce na jinx:

To tady budu screenshotama spamovat furt :D minule mu tam nekdo sepsal basen a k ni vytvoril v malovani i krasny obrazek <3

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 12:18
Reakce na macko.pu:

Jo, vsichni chlastali, ale nikdo z nich to nedochlastal do stadia trosky, ktera dela ostudu kudy chodi. Fakt uz jen cekam na to, az ho nekdo nafoti pohcanyho. Ma k tomu naslapnuto

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 12:20
Reakce na razorblade:

to už jste prošvihla....

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 12:32
Reakce na macko.pu:

Nejde o to kolik kdo chlastá, ale kolik kdo snese a kdo se prochlastá k demenci - the one and only Miloš. S tim Havlem jsi na to přišel ty a moji spoluobčania kde prosim tebe?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 13:43
Reakce na macko.pu:

Ale prosim tebe...