Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 06. října 2018 20:47

paktofonika treba to bylo kvuli volny satum a nebo to poznal - jsi si jista? znam pani, ktera to fakt zarucene pozna (podle me snad uz druhuy den) behem prvniho mesice. Nikdy se nespletla a poznala, i to ze dotycna uz bohuzel tehotna nebyla. Pry podle oci. Tez jsem tomu dlouho neverila

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 06. října 2018 21:02

Candance Mala som voľné šaty tak to bolo asi tým. A či som si istá, že niesom tehotná? To som :)

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 07. října 2018 04:43

Karoleena Ja to teda nevidela, ale jestli se pan neinspiroval filmem Na samote u lesa, jak tam ten strejda predvadel chyceni zmije holou rukou! Doufam, ze pan na mambu tajy hodil propocenou vestu!

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 07. října 2018 11:32

paktofonika na me to dotycna poznala v dobe, kdy jsem si byla 100% jista ze nejsem a byla jsem....

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 07. října 2018 15:30

Candance Taky znám jednu takovou, učitelku v mateřské školce. Gratulovala mi k těhotenství v den, kdy jsem si udělala ráno test a byla smutná, že zase ne. Tak jsem jí to říkala a ona mi řekla, že mám být v klidu, že už těhotná jsem a že za pár dní to určitě uvidím i na testu...a taky jo. Stejně tak to řekla i dalším kamarádkám, též podle očí. 

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 07. října 2018 17:35

Renusatko ale paktofonika se ted boji

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 07. října 2018 21:41

Candance Renusatko Dobrý no, paktofonika už určitě vyrazila pro test .

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. října 2018 22:07

whiskas Som úplne v kľude. Tehotná na 1000% nie som :)

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 07. října 2018 22:11

paktofonika Ale holky řikaly ... .

Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 08. října 2018 14:53

Já jsem těhotenství chtěla pár týdnů skrýt před zaměstnavatelem, bylo mi 20.  A taky jsem byla dle očí odhalena. Dotyčná kolegyně se na mě obrátila, jestli si nemyslím, že jsem těhotná, že mi to vidí na očích. No málem mi tehdy vypadly .

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 08. října 2018 15:37

Môj muž to takto vie. Aj u mňa vždy vedel, že som tehotná, skôr než ja. A u podriadených mi to vždy ozámi so zamysleným..."som zvedavý, kedy mi to príde povedať:)".

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 09. října 2018 22:56

slniecko ja poznam rodinu, kde to maminke oznamila prvorodena dcera. zacala si kreslit braceka a rovno oznamila, ze Jezisko ho prinesie. (termin uplne netrafila teda :), ale zas mala asi styri roky.

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 10. října 2018 00:27

continuity jé, to je krásne!

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1136 příspěvků moje polička 10. října 2018 10:09

"Koncepce počítá s přejmenováním asi dvou desítek zastávek tramvají a několika stanic metra. Například Malostranská by se stala Klárovem, či Malou Stranou, stanice Národní třída Perštýnem a Pražského povstání Náměstím hrdinů." (zde) Krnda se loučí s Prahou.

Offline coralline
Avatar
2303 příspěvků moje polička 10. října 2018 10:21

ModestMourek  Přiznám se, že je mi celkem jedno, jak se ty stanice jmenují, v Praze jsem náplava. Ale absolutně nechápu, PROČ někdo cítí tu potřebu? Jakože nechat po sobě stopu? Nebo čemu to prospěje?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. října 2018 10:24

coralline to Malostranskou bych pochopila, dtto Hradčanskou, pěkně místní název je lepší...v podstatě si myslim, že by to zasloužilo revizi

Offline coralline
Avatar
2303 příspěvků moje polička 10. října 2018 10:31

Mutziputzi Ale je to nutný, když jsou lidi na ty názvy už 30 let zvyklý? Jinak proti stanici Klárov nic nemám, ale přijde mi to jako přejmenování pro přejmenování.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. října 2018 10:33

coralline To byli na leninku a fučíkárnu taky zvyklí

Offline coralline
Avatar
2303 příspěvků moje polička 10. října 2018 10:36

Mutziputzi To jo Jenže tenkrát to přejmenování mělo důvod a smysl.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 10. října 2018 10:37

Mutziputzi nevim jak prazaci, ale my treba tyhle nazvy nikdy doma nepouzivali (v brne byla samo taky leninova apod) jini zas jo, a pulka lidi je pouziva doted.. jako zname to tak si rozumime aj s bankama, ovsem na zmateni prespolnich ideal, vnaset do toho dalsi komplikace je vazne fikany