Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Online continuity
Avatar
42745 příspěvků moje polička 04. července 2022 19:14
Reakce na whiskas:

viktorka_od splavu Prý se má člověk nechat "vláčet" nohama dopředu. Ale, jak bych to koordinovala v praxi, netuším.

​Na to potřebuješ to tu vestu. Dá se to nacvičit a na vodáckém táboře to taky děti učí. Je to vlastne sranda a docela je to baví. 

Já se provdala do vodácké rodiny, tchán jezdil s oběma klukama sám ještě s laminátkou, muž je původně vodní skaut. Mě to vždy přišlo šílené, co předvádí, ale on docela ví, co dělá, já na to nemůžu ani koukat. Až na to,že na mě v té lodi občas fakt řval, je to vlastně pohodlné.

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 04. července 2022 21:26

whiskas no jo, ta nejspíš není naše...

Online Karja
Avatar
44481 příspěvků moje polička 04. července 2022 21:34

No tak dobrý, na vodu už nejedu:-D. 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 04. července 2022 23:08

Karja nejed, ja som aj chcela ale po zazitku co vravel segrin sambo ma tam nikto nedostane! Long story short: splav Hrona, po burkach, necakane spadnuty strom na vode, deti dostal na strom a sam uz nevladal, prud ho tahal pod strom a tak sa pozeral do oci synovi, ze ho uz vidi posledny krat a pomaly sa pustal stromu..stastie v nestasti,ze ho nezachytil pod vodou konar ani koren a vyplaval. Inak by ho vytahovali posmrtne. On vzdy ked to rozprava, tak sa skoro rozplace, ten moment ked pozeras synovi do oci a myslis si, ze ides zomriet.  A toto sa mu s malou obmenou stalo dva krat! Ja bych tam uz v zivote nesla. 

No az tak short to nebolo pardon :)

Online Karja
Avatar
44481 příspěvků moje polička 04. července 2022 23:19

Mrakoplas No to je příšerná historka. Já byla na vodě párkrát, vyloženě jen na takovym voleji, jinak bych si ani netroufla. Nenapadlo mě nikdy si vzít vestu, jakože proč, udělat se tam jsem myslela, že zvládnou jen jelita, co na tim dělaj blbosti nebo někdo s batohem plnym chlastu, a ted ty příspěvky výše...no nevermore jako!:-D

Offline Lilly_Ku
Avatar
4512 příspěvků moje polička 04. července 2022 23:24

ja to sjizdeni jezu nebo splavu nebo ceho fakt nechapu a rozhodne bych to nedelala, za me uplne zbytecny hazardovani. je mi blbe jen kdyz tady ctu ty historky.

jo ale minulej vikend jsem byla na kanoi v luznich lesich spreewald, tak to bylo fajn, ale taky prakticky stojata voda :D

Online dzizisketa
Avatar
8922 příspěvků moje polička 04. července 2022 23:43

Den v zoo se sestřinou rodinou 

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 05. července 2022 02:50

dzizisketa Sestra je moc sympatická! Vy máte děti takhle u sebe? To je super, to bude dobrá parta!

Offline Tabea
Avatar
8036 příspěvků moje polička 05. července 2022 06:11

dzizisketa ta fotka je skvělá.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 05. července 2022 08:02

dzizisketa to je strašně pěkná a pohodová fotka...smečka spokojených malých a velkých lidí

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49201 příspěvků moje polička 05. července 2022 08:05

dzizisketa paradni banda!

Online Sweet Potato
Avatar
40153 příspěvků moje polička 05. července 2022 08:31

dzizisketa Vy se máte, že se máte.

Offline SunEclipse
Avatar
3470 příspěvků moje polička 05. července 2022 08:53

dzizisketa k výše řečenému dodám, že se mi líbí sestřiny sandále

Offline Lav
Avatar
383 příspěvků moje polička 05. července 2022 09:45

V Brně konečně prší!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49201 příspěvků moje polička 05. července 2022 10:06

Lav

a zrovna na volny den kdy nikam nemusim a spala jsem do 8

Offline Lav
Avatar
383 příspěvků moje polička 05. července 2022 10:49

viktorka_od splavu Já mám dnes taky volno  a část dopoledne jsem běhala po terase a tou zachycenou dešťovkou jsem ještě v dešti jak blázen zalívala kytky, protože jsem bála,  že ten déšť do pár minut přestane, jako ve 150 případech za uplynulé měsíce.

Všechny kytky kolem jsou tak strašně suché a to bydlíme na severu a v lese. 

Offline Jitka77
Avatar
1914 příspěvků moje polička 05. července 2022 11:53

Lav viktorka_od splavu A když se to spustilo, povolila mi bolest hlavy, která mě v sedm probudila původně jsem myslela, že jsem si včera večer skřípla krk při cvičení, ale pak jsem uslyšela ty spojené válcovny plechu za oknem a viník byl jasný.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 05. července 2022 12:12

viktorka_od splavu Lav Jitka77 tady u nás pouze malá oblačnost, po dešti ani památky. Snad něco přijde kvečeru.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 05. července 2022 12:14

Jitka77 U nás válcovny za oknem od pátku, příšernost!Bude to trvat do konce července - prý! jsou  to strašní úderníci - začínají po šesté, tudíž budíček v tomto čase. Zase toho udělám podstatně více!

Offline 999
Avatar
19722 příspěvků moje polička 05. července 2022 12:16

dzizisketa To je super fotka :-).