viktorka_od splavu Prý se má člověk nechat "vláčet" nohama dopředu. Ale, jak bych to koordinovala v praxi, netuším.
Na to potřebuješ to tu vestu. Dá se to nacvičit a na vodáckém táboře to taky děti učí. Je to vlastne sranda a docela je to baví.
Já se provdala do vodácké rodiny, tchán jezdil s oběma klukama sám ještě s laminátkou, muž je původně vodní skaut. Mě to vždy přišlo šílené, co předvádí, ale on docela ví, co dělá, já na to nemůžu ani koukat. Až na to,že na mě v té lodi občas fakt řval, je to vlastně pohodlné. ![]()



