Sweet Potato jo, tkanicnici jsem snedla i ja!
Čo vás dnes rozosmialo?
A ty jsi rybí odpůrce?
Mha jo, ryby ani morske plody nemam rada, ryby teda snim, kdyz neni zbyti. Z morskych potvor jen krevety.
A tkaničnice byla celkem ok, ne? Aspoň moji malí rybí protestanti jedli tkaničnice bez násilí. Loupali ten banánový obal, to zas jo.
Já musím jít normálně snad tady do rozesmívacího vlákna, protože všude v patřičných vláknech se řeší samé smutné věci....Doala jsem se v práci do středu nějakýho sporu, patrně dlouhotrvajícího, kde se hodila další rozbuška do krámu a ted se řeší, co mi kdo řekl a neřekl, chápete? Ale jako s klientem. A ty lidi mi jsou schopný lhát a všichni víme, že lžou, ale já jim nemůžu říct, kecáte jak když tiskne.....Bože tyhle lidi jsou hrozný, jeden mě zdrbal už v lednu, jako absolutně mimostojící osobu a ted ještě tohle, čekám další telefon, kterej bude znít, at řeknu, co mi říkal.....ty vole, proč já.
Mha jo, dala se. Meli jsme ji taky v nejakem jako testicku. Ona to byla akce na Madeire "a ted jdeme na tkanicnici!" Takze jsme prosli nejdriv rybi trznici, kde ty potvory byly k videni, a pak do restaurace. Tak jsem nechtela delat ofuky, ze to nebudu.
Chceš říct, žes ji napřed viděla a pak jsi byla ochotná to jist? To jsi drsná, teda. Ta ryba vypadá jako opravdová noční můra, já ryby miluju, ale ten den, co jsem si ji prohlidla, tak jsem si dala zbaběle jakousi tresku:)))
Achjo, tlapkam, pokud mohu, tyhle spory v práci pro mě někdy byly i pobidkou, abych hledala další zaměstnání. Někdy do toho člověk spadne, aniž by věděl, co udelal/řekl blbě.
Mha mne ti je u tech ryb vzhled celkem jedno ![]()
Zakrsleho králíka ne, ty mám v kategorii domácí kamarád, ale třeba cuy morče asi v klidu.
Mha No to je ale diskriminace ![]()
Ani s diskriminací nemám problém:) bez rozlišování se v životě neobejdu![]()
No je to práce s lidmi a je jich hodně, takže tam musí být i blbec, a když se primichas mezi dva, tak je amen:D. A přesně to pojmenovala kamarádka, tohle jsou takový macho typy, takoví ti chlapi z business prostředí, s měsíčním příjmem co se rovná tak mym dvoum ročním,a ti umí mluvit hrozně manipulativne a lhát jako nic, já se tak lidsky nechovam a bohužel to teda ani u jiných nečekám. Je to lekce do budoucna.
Mha no ja je videla spis takle. A vic mi vadi ten rybi oder v trznicich, nez ten kousek ryby uz upraveny na taliri.

Já to tipovala na klasický kurnikový efekt, málo zobáků a peří, víc klování. Tak tohle je pokročilejší ![]()
Mha no je no...prostě fakt smůla. Jsem to sotva dopsala, koukla na e-mail a mám to tam, v nedělí v pravý poledne, extra hnusnej shazovací e-mail a asi 5 lidí v kopii. No možná kdyby takto konstruktivně a bez emocí komunikoval i telefonicky, hodně by to prospělo. No to je fakt smůla, že jsem takhle narazila na takový ......
Děcko neslo asi poprvé v životě do čistírny svůj oblek a vyděšeně píše, že je ta služba nekřesťansky drahá? Někde jsem udělala chybu, přes čtvrt století je na světě, měl to asi tedy do té čistírny nosit, né vyzvedávat! ![]()
Muž u kožní: vy vypadáte, že si ty stehy vyndate i sám. ![]()
Pravdu měla, ale proč to nikdy nenabidnou mě?
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Jak voní rekonstruovaný parfém?
Ztráty a nálezy 2025
Stránka parfumanie.cz se stěhuje


