Kan mimino nevlastním, rošt bude nepolohovací, co bude za dvacet let mě asi úplně netankuje :-) díky
Zu to šikmé čelo je asi super, teď, jak jsem polámaná, by se mi moc hodilo. Ale vystačím s jednoduchým, já zas fandím spoustě polštářům, kterými se na čtení obkládám. Od toho čalounění si slibuju hlavně to zútulnění, zateplení, protože si zbytečně ubíráme prostor tím, jak se odtahujeme od těch studených stran (postel je v rohu, jinak to nejde). A taky se mi líbí, jaký je výběr materiálů a barev.


