design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 22. srpna 2025 18:03

Lama_z_Lana to chapu, taky mam radsi tlumeny, pokud nejde treba o pracovni plochu.

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 22. srpna 2025 18:45

Lama_z_Lana ale při konzumaci ryby je dobrý si na ten talíř posvítit

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 22. srpna 2025 19:02

RoSa si dá čelovku

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 22. srpna 2025 19:22

Lama_z_Lanatá laampa je krásna 

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 22. srpna 2025 19:36

Lama_z_Lana 

...máš takovej retro styl v moderním provedení.

Působí to čistě a současně útulně a vzdušně. Krásně to ladí s těmi okny...

Máš to fakt vkusné, povedlo se Ti to!

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 22. srpna 2025 22:57
Reakce na Garfie:

Kan slniecko Možná to tu bude, ale než to dočtu a zapomenu :-) Podle japonských zkušeností je lady spray bidetová sprška pro dámy, tedy posunutá dopředu a stříkající jiným způsobem. Skvělé hlavně při menstruaci. 

Zvuková izolace (alespoň tady) znamená, že jakmile sedneš na záchod (případně zapneš tlačítko), ozve se zvuk, který má zakrýt co se děje, ptřeba ptáčci nebo něco takového...:-)

Lama_z_Lana Ten lustr je super!

​No, toto!! oni to ti japonci zase spravili lepsie!!! 

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 23. srpna 2025 17:14
Reakce na RoSa:

Lama_z_Lana ale při konzumaci ryby je dobrý si na ten talíř posvítit

​Proto mám na stolem stejnou lampu jako ty. A jak často myslíš že ji použiju? Jíme totiž většinou filety

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 26. srpna 2025 12:09

Otočím o jednu konfirmačku

Byla jsem dnes na vzorkovaně kvůli nábytku do ložnice, hlavně vybrat dekor dřeva co by šel k podlaze, což se ukázalo jako oříšek, protože ty lamino dekory mají tendenci mít šedavý nádech (dýha k tomu šla nádherné, ale na tu nemám prachy ) . Nejvíci k tomu kde tenhle.

Tady je všechno barevně dohromady. Já myslím, že to bude dobrý, ne úplně top, ale dobrý. 

Tady mám celkově to barevný schéma včetně postele.

 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. srpna 2025 12:33

Lama_z_Lana co budeš mít v tom dřevě? Budou se ta dřeva někde dotýkat? Protože ten vzhled ovlivní úhel světla, směr těch lét... Když budou trochu dál od sebe, tak to vůbec nemusí být poznat. A protože to není dýha, nemělo by se to moc měnit s časem, to by totiž různá dřeva mohla jít do úplně jiných odstínů.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 26. srpna 2025 12:33

Lama_z_Lana 

...moc příjemné...

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 26. srpna 2025 12:41

Evaeva bude jen u skříně, ale zrovna ta část je mimo noc prakticky vždycky zakrytá otevrenejma dveřma. Ostatní věci budou zavěšený. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. srpna 2025 12:51

Lama_z_Lana v tom případě je to úplně v pohodě 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 26. srpna 2025 12:53

Evaevamusí, už nic nevybírám tak ona ta moje podlaha taky není homogenní a ty prkna jsou každý jinak barevný/světlý/tmavý. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 26. srpna 2025 12:54

Mirudíky, jsou to teď takový trendy barvy a člověk to vidí všude. Původně mělo být vše dřevo/růžová, ale pak jsem si říkala, že k té posteli už je růžové moc, tak skříň bude zelená. 

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 26. srpna 2025 14:04

Lama_z_Lana Hele, jak vlastně dopadnul hučák?

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 26. srpna 2025 14:08

Lama_z_Lana Abych pravdu.... tak růžovou postel pro dospělé, vidím poprvé v životě.  A to je čalouněná?   Názor nemám, jelikož mám sama v ložnici 3 druhy dřeva + špalek místo stolku.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 26. srpna 2025 14:12

Lama_z_Lana 

...všude, nevšude...

Působí to harmonicky, čistě a současně útulně, holčičově a současně šik

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 26. srpna 2025 14:13

Kan jo čalouněná. Růžová je moje oblíbená barva. 

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 26. srpna 2025 14:14

Lama_z_Lana a jake k ni davas povleceni? jen bile?

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 26. srpna 2025 14:15

baltik jo, bílý, damašek. Já jiný než bílý snad ani nevlastním. Případně mám jedno bílý s hodně jemným světle šedým vzorem.