design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. srpna 2025 13:43

Lama_z_Lana Ten stolek zní dobře. Úchyty super.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2025 17:34

Evaeva

Kuchyně zdárně pokračuje, potom, co nás všude odmítli, tak jsem našla firmu, která se do toho pustí.

Takže teď tyranizuju řemeslníky, aby bourali, vyváželi a brzy snad i betonovali. A oni se snaží co nejvíce konverzovat, postávat a mizet z práce. Zatím je stav 1:1

Tak zatím budu vybírat nějaké osvětlení, abychom neskončili s tím papírovým lampionem od ikey. Máte ho taky někdo jako já už asi 10 let? 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2025 17:42

Mha no tak to je skvělý vývoj! Jsem zvědavá na výsledek.

Offline monis
Avatar
1608 příspěvků moje polička 30. srpna 2025 20:41

Mha ja jsem ho mela zhruba tolik v detskem pokoji a kdyz me zacal nudit, tak jsem ho pomalovala vodovkama

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. srpna 2025 21:06

Mha Jo ten lampion byl super, my to měli kdysi v prvním obchodě kde byly vysoký stropy. Měli jsme jich asi 20. S tím se dalo dělat věcí, jednou jsme je olepovali peřím, potom zase zlatou folii. Byla to spíš dekorace a ne světlo.

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 30. srpna 2025 21:08

Lama_z_Lana Na stolek jsem zvědavá! Já mám bezuchytkovou skříň a je to často zralé na mytí, bohužel.. takže dove děláš!

Offline Zu
Avatar
2767 příspěvků moje polička 31. srpna 2025 13:00

Mha 10 let v obýváku, od loňska přestěhovaní, to už teda jsem si nechala do obýváku vyrobit lustry, ale v ložnici to vidím zase na deset let se žárovkou na drátku

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 31. srpna 2025 16:12

monis Zu

Já ho koupila, abych se vyhnula variantě holá žárovka:)

Nějaké tipy na osvětlení, kterého si nikdo nevšimne? Nechci nic dramatického ani designoveho, jen čistě ucelovou věc.

Stropy máme asi 3.80, takže něco na drátě, ze stropu by to možná na zem nedosvitilo:) 

Offline monis
Avatar
1608 příspěvků moje polička 31. srpna 2025 16:36

Mha zkusila bych projet severskesvetlo, treba Nordlux ma takove univerzalne hezke levne lustry.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 31. srpna 2025 18:13

monis

DDíky, zrovna koukám na jeden, co mi tak připomíná...

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 31. srpna 2025 18:27

@Mha A co něco takového? Ještě jsem viděla takové pampelišky.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 31. srpna 2025 18:32

Kan

Jo, něco podobného jsem vybrala do ložnice, manžel řekl, že doufá, že to na zeď nebude promítat stíny soulozicich pavouků.

Taky doufám...

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 31. srpna 2025 18:49

Mha No ale tos mu měla říct, že jo. Že je to druh Snovaček, oni si partnerku namlouvaji minimálně hodinu před aktem a potom si urvou pohlavní orgán a dají ho partnerce, ať se oplodní sama, protoze když nevezme roha, tak ho ta Snovačka prostě sežere. Vlastně tím lustrem něco muži naznačuješ. Musíš tomu dát příběh. :D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 31. srpna 2025 20:57

Mha ja mam ty papírový lustry moc rada, delaj hezky světlo. Ted k nam bohužel nejdou, mame nizky stropy 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 31. srpna 2025 22:00

Kan

Já asi vezmu jinej lustr, tohle by mohlo negativně ovlivnit náš manželský život a pak bych místo do designoveho psala do vztahového vlákna. Nene.

Offline Samantha
Avatar
3293 příspěvků moje polička 01. zaří 2025 07:57

Kan Dobrý příběh … takový antikoncepční  

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 01. zaří 2025 08:21

Mha Mně se docela líbí Globo lighting značka z těch cenově dostupných;). Já teda kupuju světlo tempem jedno za pul roku:D. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 01. zaří 2025 13:32

Karja

Dík, já se právě bojím, že když to nevyřeším teď, budu se dívat na holou žárovku dalších 10 let

Offline monis
Avatar
1608 příspěvků moje polička 01. zaří 2025 16:12

Mha ja rozhodne doporucuji toho zaridit co nejvic dokud jsi v tom zarizovacim rausi, protoze pak si na tu holou zarovku zvyknes. Vim, o cem  mluvim