design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 14. srpna 2025 12:52

RoSa no jestli vedle misy, tak je to jeste dobry. V Turecku hlavne na venkove je standardem dira do zeme, sice porcelan je kolem taky, ale obcas nezbyva nez doufat, ze to, co na nem vidis, je blato. Ale hadice na cokoli a nadoba na splachnuti tam byva vzdycky, to zas jo!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 15. srpna 2025 13:13

Sprchová vanicka z liteho mramoru, čistí se běžně/dobře /nepraktické /nekupuj to? 

Offline Kammila
Avatar
759 příspěvků moje polička 16. srpna 2025 15:22
Reakce na Kan:

​Asi právě ty funkce na wc, vyhřívání prkénka, dávání nahoru/dolů, podsvícení mísy, intenzita splachování, fén na zadní partie....toho je. Spíš si říkám, že když nepůjde elektrika, tak jestli aspoň spláchnu.

​spláchneš. Ptej se kde to má nouzové tlačítko pro případ výpadku elektřiny, bývají ukrytá, ale jsou tam

Offline Tak Betty
Avatar
6080 příspěvků moje polička 16. srpna 2025 15:42

Ježíš , ještě nouzové tlačítko na wc, no potěš . A ukryté .

Offline Kammila
Avatar
759 příspěvků moje polička 16. srpna 2025 16:27

Tak Betty mi to přijde logické, jak by se asi jinak spláchlo v případě nějaké mimořádky? My nedávno koupelnu s wc rekonstruovali a i když jsme o tomhle vůbec neuvažovali, ze zvědavosti jsem si to ve studiu nechala vysvětlit. Sice máme koupelny dvě a wc tři, ale moje myšlenky byly podobné jako @ Kan 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 20. srpna 2025 18:48
Reakce na 0zero7:

Lama_z_Lana uka svetlo v kuchyniiiiii! 

​Prosimtě, až teď jsem donutila někoho to pověsit .

Myslím, že dobrý. V budoucnu se s ním trošku šoupne, rozhodla jsem se, že dám do jídelny kulatej stůl, tak to budem centrovat nad něj a trochu níž. 

No v pátek mám konečně schůzku s truhlářem na tu ložnici, tak se to doufám trochu pohne. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. srpna 2025 18:51

Lama_z_Lana Je dobrý, pěkný. Ladí k mosaznejm kličkám v okně?

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 20. srpna 2025 18:55

Kan jo, ladí. Už jsem do toho nechtěla tahat další barvu. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 20. srpna 2025 20:34

Lama_z_Lana to je ale moc peknej lustr

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 20. srpna 2025 22:00

Lama_z_Lana To je vážně hezky;-)

Offline 0zero7
Avatar
11709 příspěvků moje polička 21. srpna 2025 01:30

Lama_z_Lana moc hezkyyyyy!!!

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 21. srpna 2025 05:08

Kan slniecko Možná to tu bude, ale než to dočtu a zapomenu :-) Podle japonských zkušeností je lady spray bidetová sprška pro dámy, tedy posunutá dopředu a stříkající jiným způsobem. Skvělé hlavně při menstruaci. 

Zvuková izolace (alespoň tady) znamená, že jakmile sedneš na záchod (případně zapneš tlačítko), ozve se zvuk, který má zakrýt co se děje, ptřeba ptáčci nebo něco takového...:-)

Lama_z_Lana Ten lustr je super!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 21. srpna 2025 07:14

Garfie Díky, je to vymakaný!

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 21. srpna 2025 12:11

ke zdejsi diskusi - ted jsem videla na IG (bydlimesoveckama) toto sedatko ve sprse a to vypada dobre, jen to bude pro velke sprchace

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 21. srpna 2025 13:50
Reakce na Garfie:

Zvuková izolace (alespoň tady) znamená, že jakmile sedneš na záchod (případně zapneš tlačítko), ozve se zvuk, který má zakrýt co se děje, ptřeba ptáčci nebo něco takového...:-)

​Takže jakmile se ozvou ptáčci, každej okamžitě ví, co se tam děje

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 21. srpna 2025 16:27

barbucha No přesně!

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 22. srpna 2025 09:55

Lama_z_Lana lustr vypada moc hezky, ale nedela ta spodni cast stin?

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 22. srpna 2025 10:11

baltik Děkuji! Jdu si to přečíst.

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 22. srpna 2025 10:12

Lama_z_Lana Lustr je krásný a máš byt moc hezky sladěný.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 22. srpna 2025 17:37

Díky

Kokoskadělá takový to rozptýleny světlo. Ono je víc na parádu, než na funkci Já stropníma světlama vůbec nesvítím, nemám ráda přesvícení místnosti. Večer mám v podstatě jen náladový/barevný světla.