design a architektura

09. října 2016 22:17
Online Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:08

dynda no ved jo

Online Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:11

Kan takto som zila pred par rokmi . Ufff uplne mi to vratilo pocity. Ked vsetci odisli decka na byt do mesta, muz na cesty a ja v rozbitom baraku. Jedna miestnost po druhej aby sa tam dalo zit ako tak

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:23

Potrefenáhusa talíře se mi libi moc, chtěla bych ty čistě bílý, ale jak koukám na ty kytičkatý, jsem na vážkáchted mam čistý bílý z Ikea, jako dobrý, ale trochu nuda, asi chci ty babičkovský.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:28

Vilemina kdyžtak maj i v červeným :-)

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:35

Potrefenáhusa koukala jsem

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 22. února 2021 19:21

Potrefenáhusa ty talire jsou krasne, uplne k nim vidim tu kuchyn :)

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 22. února 2021 21:08

Janulik03 krásná fotka

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 22. února 2021 21:41

Potrefenáhusa Tak tím pádem , když budete pryč, jestli se mu ta rekonstrukce naopak neprotahne:-D:-D. No je to pakárna teda, ale bude to stat za to. A kdy jindy si užít pořádnou kuchyn než na mateřské, ono od roka a půl se to s těma dětma fakt dá a prostě můžeš začít pořádně vařit a realizovat se v kuchyni, pak už zase chvíli nebude při pracovním a skolkovym procesu;-). Tak ať si to stihneš užít!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 22. února 2021 21:41

Janulik03 Ano, přesně. Bylo to náročný, ale zase se člověk zbavil spousu krámů. Uspořádala jsem si kuchyň, vyházela patnáct hrnců v kterých se vařilo na plynu a koupila nové na indukci, ale jen pět kousků. Tři měsíce vařila v pomalém hrnci, remosce a zahradním grilu. Vytřídila oblečení a celkově osekala šatník. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 22. února 2021 21:44
Reakce na rasaNori:

Kan my mame nastesti 2 kotle a tim padem i dva okruhy. Jinak by me slehlo asi uz. 

​S malejma dětma to musí být ultra náročný, to bych bez teplé vody a tepla nedala.

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 22. února 2021 21:45

Potrefenáhusa Nakonec jsme ten sloup odstranili, projektant nás asi nenávidí a ty lidí, co to budou dělat tak budou taky. Sambo už nenávidí mě, docela se od svýho zameru jednoduchýho malýho domu vzdaluje:-D. Ale říká, že důležitý je, aby se to líbilo mně, že jemu je to jedno. A tak ten sloup byl fakt na pytel, to je hrozně omezující a dost hnusné.

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 22. února 2021 21:49

Zadnej velkej design, ale koupila jsem jarni svicky a mam radost. Jak malo staci

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 22. února 2021 21:50

Karja mně spíš nejde do hlavy, co za projektanta může ten sloup navrhnout - pokud je to teda novostavba

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 22. února 2021 21:50

Karjato je dobre ze jste si to prosadili!! Projektant je placenej za to aby vyprojektoval tak jak vam to vyhovuje (v mezich realnych moznosti samo), takze pokud to jde nema co remcat, bych s nim byla hotova raz dva hi

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 22. února 2021 21:52

Karja mně spíš nejde do hlavy, co za projektanta může ten sloup navrhnout - pokud je to teda novostavba

​no presne, mozna bylo jednodussi resit tak nejakou nosnost atp, oni jsou na facku obcas, kamarad je paradni architekt a roste obcas, znam i schopny projektanty, to zas jo. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 22. února 2021 21:53

Karja užít vaření mně se z rekonstrukce kuchyně za provozu nejvíc líbilo, že jsem několik měsíců včetně teda Vánoc neměla troubu, takže jsem nemusela péct!

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 22. února 2021 22:27

0zero7 Jo, byl to nosný sloup a vycházeli jsme z projektu, kde už byl, tak zabralo to vymyslet nějak aby to bylo realizicne a finance shudne. Hele on zas pomlouvá architekty, to má každá strana svou pravdu;-).

viktorka_od splavu No je to mladej bezdětnej kluk, kterej vůbec nechápe potřeby rodiny, kupříkladu nechápal, k čemu chceme spajz:-D. Tak víš co on doma kartony mlíka neskladuje. Jinak je v pohodě. Kamarádům dělal dům a je moc pěkný, ale prej to někde obslehli no:-D

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 22. února 2021 22:28

viktorka_od splavu Tak já vařím a jsem v kuchyni ráda;-). Já říkám furt, ještěze mám tak otravné deti, já bych jinak produkovala hrozně moc jídla, kdo by to jedl.. 

Offline Torrah
Avatar
3292 příspěvků moje polička 22. února 2021 22:30

Janulik03 :D teda evokuje to hodně silný představy!

Offline DruI
Avatar
5562 příspěvků moje polička 22. února 2021 22:33

Karja Dobře jste udělali, že jste se sloupu zbavili! :)