design a architektura

09. října 2016 22:17
Online Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 10:54

Jos Ta terasa ale je! A výhled.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 10:57

Potrefenáhusa mně se tvá kuchyň moc líbí, ale musela bych hýbat sezením. Neměla bych klid

Stůl až pod okno a k lince, dětská židlička pak proti oknu a jednu židli přesunout naproti.

Naprosto chápu, že to takhle máš schválně, to jen ta moje uchylka

Online Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 10:59
Reakce na vanilka:

Takže jenom luxovat/zametat? Vytírat asi ne co. Jinak vzhledově to je moc pěkný, líbí se mi ten styl.

​jo, jde, i vytírat, muž ji teď vysparoval, co to šlo a necim ji napustil. 
kdyz mi na ni jednou vypadl z lednice javorovej sirup, tak jsem se docela zapotila

Online Karja
Avatar
44437 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 10:59
Reakce na Len:

Karja Takhle to bylo vždycky u našich, jedlo se na volný části stolu a člověk koukal na binec na druhý straně... Tak to doma nikdy nedovolím.

​oni tam hodně vyrábí,malují,lepí, tak jim to přes běžné nesvatecni jídlo nebalí. Ale tak teď byl ten lockdown, režim rodiny byl trochu jiný než obvykle;-)

Online Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 11:02

Dadoo Akorat by se pak blbě otvitalo okno (plus teda tam bude casem díra ven). Já se zatím nicemu nebráním, my to takhle včera soupli provizorně asi v půl 9 večer, jestli by to vůbec šlo. Predtim jsme měli stůl nastorc od zdi, ale my tu kuchyň používáme teprv od neděle, tak si ještě nic nestihlo sednout 

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 11:10

Jos no to je nádhera, bourala bych hned (manžel taky moc nechtěl, ale já jsem tohle bourání přilepila k rekonstrukci plotu a okolí, což naopak chtěl, a teď je rád...).

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 11:12

Potrefenáhusa Dadoo Já bych zase stolem šoupla víc do středu kuchyně. Navíc když vidím ten lustr.... mám zakódovaný, že stůl by měl být přesně pod lustrem.

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 11:14

Jos taky bych to probourala hnedVěčná škoda čekat.

Online Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 11:16

vanilka tam ale není místo, už by vadil při pohybu okolo linky. My máme v plánu světlo nad stůl, ale až bude jasný, kde bude 

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 11:21

Potrefenáhusa Aha. Z fotek mi to tak nepřijde. Myslela jsem, že je tam místa dost. 

Offline continuity
Avatar
42692 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 11:27

Potrefenáhusa mě se to hodně líbí a na vašem místě bych dala alespoň pokus. Když vám to bude vadit, vždy tu kredenc můžete přestěhovat (třeba až budou ty dveře, tak to bude zas trochu jinak). Ale mě tohle stěhování nábytku dost baví. 

Jinak moc hezká kuchyň celkove.

Online Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 11:31

continuity dekuju, on je ten dům dost malej včetně uzkyho zatocenyho schodiště a nízkých stropů, takže ty škatulata nejsou tak úplně jednoduchý 

mne to teda taky vzdycky bavilo, ale teď je to kolikrat vyjednávání jak na bitevním poli

vanilka ono to prave na těch fotkách vypadá o něco málo větší 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 11:36

Potrefenáhusa máš to moc pekne. S tým stolom, keď sa vyburaju dvere, je ho kam posunúť? Inak z fotky to fakt vyzerá, že tam máte veľa miesta. 

Jos to je úžasná terasa, hneď by som si tam dala kávu 

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 12:01

Jos to je paráda!

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 12:02

Potrefenáhusa moc hezká kuchyň. Kredenc taky, ale mně to připadá dost natěsno.

Online Karja
Avatar
44437 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 12:27

Potrefenáhusa Jo no, tohle je přesně na hranici, kdy člověk moc neví no. Za mě je to teda moc tiptop, ale beru to, že vy jste vlastně tři, stůl není plně obsazen, takže to zkuste chvíli a uvidíte no. 

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 13:19

Jos wau, krasna terasa!

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 13:28

Potrefenáhusa 

Já bych počkala, jestli si to sedne. Ono to na fotkách všechno vypadá větší a prostornější. Pomohlo by třeba dát židle do čela stolu? Nebo nechat v běžném provozu jenom tři? Nebo i menší stůl?

Online Karja
Avatar
44437 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 13:32

Jos Jo, tomuhle říkám bydlení na venkově! Je to krásné, tak to bych doma nic nedělala, jen seděla na té terase:-D

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 17:39

Karoleena to je hezky jak je ta barva lip videt. Tesim se co tam das za zidle a stinidla na svetla!