design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 28. března 2022 19:30

Samart Hele já chodím na facebook do skupiny kuchyně inspirace. Tam se zeptáš na jakoukoliv blbinu a ještě ti to lidi vyfotej jak to maji doma. Ale začít z gruntu od nuly, na to to asi není, protože je tam toho hrozně moc no a dost konkrétní věci už. Ještě je skupina ,,Rady a porady od Veru,, kde jsou nějaké už navrzene kuchyně a tam se řeší spíš to rozvržení spotřebičů a tvar, a ta Veru to tam maluje tak jako základně no. Zdarma návrh dělá třeba studio Oresi. 

Offline Samart
Avatar
148 příspěvků moje polička 28. března 2022 22:39

Karja díky. Tak návrh si asi nechá udělat. Spíš jde o takové uživatelské zkušenosti, jak si tady radíme. 

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 28. března 2022 22:43

Samart Jo tak to je v těch FB skupinách dost, ale je toho fakt kvanta tam no. Ale mně se to fakt hrozne líbí b tom, že to tam i ty lidi vyfotej, tak si to dokážeš hned představit. A něco se ti třeba i nelíbí tak víš čemu se vyhnout. Ale je toho tam moc,každej den tam přibývaji dotazy a tak....

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 08:29
Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 14:34

Dadoo ja to nepoznam, ale ak je ten spodok vpredu tak zdvihnuty ako to z obrazka vyzera, obavala by som sa nepohodlia. Resp viem, ze mne by z roho odisli kríže. 

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 16:37

Dadoo Máma má rozkládací futon/křeslo a super. Kvalitně ušito, festovní, je to teda pozemní sezení. Sedačku jsem viděla v showroomu, pro mě i pohodlná, ale nevim jak pro vyšší lidi.
Mě se Karup Design líbí už moc dlouho, ale nakonec mi nesed do konceptu (a rozpočtu).

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 17:39

andulka01 díky za zkušenost. Mě ta sedačka úplně nadchla, ale, zatím není na pořadu dne a než bude.. Ale hodila by se mi moc.

Přijde sem doprava, místo stolu a hnědých židli.

Ten stůl vlevo, se zidlema, nebude, je tam teď jen odložen.

Mrakoplas budu to muset osedět osobně, abych vyzkoušela

Offline letfenixa
Avatar
10838 příspěvků moje polička 16. dubna 2022 20:59

Dadoo Mne sa to páči veľmi aj som zvažovala kúpu, ale odrádza má nerovny povrch matrac a.

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 08. května 2022 22:39

Zasklievali ste niekto balkón? Čo to spravilo s teplotou v byte?

Veľmi nad tým uvažujem, lebo tým, že nám tam furt oné....holuby, tak ho vôbec nepoužívame, lebo niečo ako dať si kávu na balkóne vždy znamená znova ho vyčistiť...(podkrovný byt, takže úplne hore), ale aj keď máme klimatizáciu v byte, tak zas sa trochu obávam, aby to tu neurobilo peklíčko, ktoré budem potom úplne neekologicky nazad chladiť.

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 08. května 2022 22:56

slniecko mame zasklenou lodzii a v lete to naopak lip izoluje(na tom balkone se ale bejt neda, kdyz chces mit zavreny skla). A v zime je to znat hodne! Ale teda blbe se s tim vetra. A je to ohavny:) 

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 08. května 2022 23:16

711990 to je dobrá správa. A keď to pootváraš vtedy, keď si tam ideš sadnúť tak sa to pomerne rýchlo nevyvetrá?

Ako máme aj okná do tej miestnosti, navrch v lete moc nevetráme, ide to cez tú klímu, tak to by problém nebol...

Čo sa vzhľadu týka, no ja viem, no....rozmýšľam nad tým bezrámovým systémom aspoň.

Offline continuity
Avatar
42647 příspěvků moje polička 08. května 2022 23:22

slniecko máme zasklený a nemůžu si vynachválit, máme bezrámový systém nijak extra ohavné mi to nepřijde - celý barák to má navíc stejně. v zime tam mám prakticky zimní zahradu a spoustu kvetoucích cibuli. Na léto jsem si nechala udělat horizontální žaluzie (máme JZ stranu) a tím si stinime, lze mezi skly nechat mezery, aby to trochu větralo a nepřehřívalo se to tolik. Bez toho si to vůbec neumím představit nechat to zavřené, je to skleník 50 C úplně s přehledem. 

Offline continuity
Avatar
42647 příspěvků moje polička 08. května 2022 23:24

slniecko v létě se tam sedět daakorat dopoledne, je teda fakt,že na noc to otevíráme. Ale u nás se to dělalo.taky kvůli holubům a když to je během dne zavřené, oni si odvyknou tam chodit. 

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 09. května 2022 04:18

slniecko tiez sme na najvyssom poschodi, system je bezramovy. Je otoceny na vychod takze v lete doobeda peklo ak su skla zavrete. Teplotu tam pocas roka regulujeme otvaranim a posuvanim skiel. V zime mensie vetranie a funguje ako chladnicka. Ked sme pestovali zeleninu v kvetinacoch tak sklennik/zahradka. V lete tam davam synovi nafukovaci bazenik a skla su odsunute vsetky tj balkon otvoreny uplne. Ked je dazd tak naopak zatvarame. Holuby nam tam nelietaju (su na streche) ale jeden rok nam motyle zozrali celu urodu bazalky

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 09. května 2022 23:07

continuity eless vďaka!!!

Áno, pootvorené nechávam aj v kúpeľniach strešné okná, presne na taký otvor, aby sa holub neprepchal, raz sa to jednému podarilo....no a kúpeľňu musel čistiť muž, ten je voči takému odolný. ˇYalúzie sú zaujímavý nápad.

A pažravé motýle , inak keby aj tie holuby len niečo požrali, to by ma netrápilo, kľudne by som dala aj kŕmitko, ale to že je všetko od trusu...

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 11. května 2022 11:19

Nooo? Dům v Jihlavě.

Offline Mulen
Avatar
4979 příspěvků moje polička 11. května 2022 11:21

Kan Hustý, to musím ukázat doma. I pro nás by byla lepší třeba laminátka

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 11. května 2022 11:23

Mulen Prý je pán fanda a jeho zahrada je taky zajímavá, busy a tak. 

Offline continuity
Avatar
42647 příspěvků moje polička 11. května 2022 11:27

Kan to je hustý!

Offline Mulen
Avatar
4979 příspěvků moje polička 11. května 2022 11:28

Kan s tramvají na garáži to musí být fanda. My budeme mít akorát na zahradě návěstidlo