evik77 asi to nebyl tvůj původní dotaz, ale klasické piskované sklo je standardní stálou nabídkou všech výrobců dveří - z jedné strany hladké, z druhé pískování náročnější na údržbu. Vyplatí se připlatit a vzít úpravu antifinger, nebo rovnou bezpečnostní lepené matné sklo, které je z obou stran hladké. A nejlépe osahat přímo u prodejce.
Dali mi domů vzorek, snažím se na tom udělat otisk, ale nic nevidím. Nějakou úpravu to tedy asi má - pro jistotu se zeptám na prodejně, díky za tip. Teď mi jde spíš o to, jestli ta šachovnice nebude až moc na oči. Našla jsem pár ilustračních fotek.








