MP Meri
no já rozumím o čem mluvíš. My jsme měli do nedávna ten gauč u stěny vedle dveří tak, že jsem čučela francouzským oknem do zahrady a byla to paráda, nejradši bych to tak nechala, ale neshodli jsme se na tom, jak vyřešit při tomto uspořádání televizi. Jak jsme začali ten obývák plánovat, tak jsme jej přesunuli na finální místo a když jsem si do něj poprvé sedla tak to byl strašný šok, že koukám na ten veškerý bordel a že je to otřesné a že to takto určitě nebude. ![]()
Jenže naše (muž to má stejně) potřeba kontroly nad prostorem zvítězila. A ona ta deska, na které bude TV připevněná, není úplně malá, takže si od toho slibuji, že zacloní to nejhorší, ale zároveň mi zůstane určitý přehled.


