VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 15:53

razorblade Lama_z_Lana Ja zacinam od unora, ale fakt! A pekne v sesitu:-D, papir nic neprekonalo. Uz jsem to asi dva mesice vedla vloni, ale zas tak moc me to nebavilo....

Online MP Marge
Avatar
6821 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 16:13
Reakce na Lama_z_Lana:

No..jako ja mam rada vecech poradek, ale tohle je i na me extrem. Ja si teda pisu, kolik utratim +/-, ale to je spis tim, ze mam na tejden nejakej rozpocet, pres kterej to nejde. Neresit to, tak si to asi fakt taky nepisu

​Ja si taky delam rozpocet, uz leta. Kdyz jsem byla jeste na skole a zila ze stipendia, tak to jinak neslo. Mam rada prehled o tom, kolik co stoji, a kolik za co utracim. Taky to ale pojimam +/-, zapisovat konkretne kazdou polozku by me nebavilo, a ani si nemyslim, ze by to bylo nutne. 

Ale prave proto, ze jsem v tomhle zodpovedna, me o to vic irituje predstava ze bych se mela pred nekym stydet, kdyz si neco koupim! Ucty jsou zaplacene, do budoucna si sporim, pravidelne prispivam na charitu - takze do toho, jestli doma chci mit deset, dvacet, nebo i tricet paru bot je kazdemu, s odpustenim, hovno. Vcetne sambu! 

Online MP Marge
Avatar
6821 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 16:14
Reakce na Karja:

razorblade Lama_z_Lana Ja zacinam od unora, ale fakt! A pekne v sesitu:-D, papir nic neprekonalo. Uz jsem to asi dva mesice vedla vloni, ale zas tak moc me to nebavilo....

​Ony jsou na to i apky do telefonu Ale ja mam taky jen sesit, me to tam nebavilo zadavat... 

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 16:18

MP Marge Ja do telefonu nejak nerada neco pisu, nakupni seznamy jedou na papire. V tom internetbankingu je to sikovny, ale hodne platim hotove, ci mi pripadne nekdo da hotovost at mu neco zaplatim/objednam, takze to je nevyuzitelny.

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 16:18

MP Marge Ja do telefonu nejak nerada neco pisu, nakupni seznamy jedou na papire. V tom internetbankingu je to sikovny, ale hodne platim hotove, ci mi pripadne nekdo da hotovost at mu neco zaplatim/objednam, takze to je nevyuzitelny.

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 16:27

163 drogerie

495 potraviny

230 lekarna

55 posta

15 678 ostatni

Online MP Marge
Avatar
6821 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 16:31
Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 16:31

@pecka a taky to mas tak, ze se na stav uctu nedivas proto, ze mas pocit, ze kdyz se na nej nepodivas, nebude to tak hrozny?

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 16:53

MP Marge Karja ja si delam vzdycky poznamku do papirovyho diare...proste kdyz si ten den vzpomenu, hodim tam kolik jsem utratila (nijak to nepolozkuju ani netridim) a na konci tejdne si vzdycky akorat reknu, ze jsem krava

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 18:43

Od ty doby, co má KB novej ibanking, nemůžu se ve svejch výdajích absolutně vyznat. Vždycky jsem viděla historii transakci, naklikla jsem danej měsíc a viděla sumu příchozích, sumu odchozich, výchozí stav, konecnej stav + rozpis položek. Hotove prakticky neplatim, takže za mě vyřešeno. Teď tuhle funkci nemůžu nikde najít a fakt mě to dere.

Offline pecka
Avatar
6168 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 19:00

razorblade tak nejak. Občas je to potom ale riadna šoková terapia. 

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 19:08

MP Meri no ale aspoň ti tam nedělaj koláčový grafy kolik jsi toho prožrala, prohadrovala apod. - to mi připadá hrozně drzý od těch bank, když by se mi měly šťourat ve struktuře mejch výdajů!

je to teď takový roztažený, jakože klientsky přívětivý (červená mínus, zelená plus ), mně ten strohej textovej přehled vyhovoval víc

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 19:10

Lama_z_Lana napodobne, i bez hazeni na papir

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 20:21

RoSa kolacovy grafy ma moje mamka a vzdycky ji to desi

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 21:03

RoSa No je to prkotina, ale já kvůli tomu poprvý v životě uvažuju, že změním banku. Fakt mi to vadí moc. koláčový grafy bych naopak brala, ty dělá kdo ? A sorry za živení OT. 

Offline Bowle
Avatar
606 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 21:35

MP Meri koláčový graf mám u Airbank ;)

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 06:33

MP Meri ja mam kolacovy graf u CSOB :)

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 07:30

Halo halo, jsme tady ještě ve VIP zjevech???? Navrhuju založit bankovní vlákno nebo tak něco

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 07:31

Myslím ze kolacovej je i George u cs,- ale patřím k těm, co se radsi nedivaj

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 08:36

Ze ja jsem to hledala...