VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 15:03
Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 15:08

Pinot Noir 

Já to jenom tak proklikala, trochu mě znepokojilo, že čivava už tam pak nebyla. A ty cyklistický rukavice, to má nějaký hlubší význam?

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 15:12

dyndaSkončila jsem u míchání masa nářadím, na kterým ještě visí visačky z obchodu. To se nedá!

Offline Peggy
Avatar
77 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 15:40

Taky jsem to jen proklikala, těch pejsků je tam víc. I kočička se tam mihla. A ty rukavice. To má nějaký význam? A ty dlouhý vlasy u toho plynovýho sporáku. Super video.

Offline Samantha
Avatar
3293 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 15:43

Pinot Noir  spíš #parisbloudipokuchyni

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 15:54

Pinot Noir Asi ho po natáčení budou vracet.

dynda Ti dík, s tou čivavou! Ono je to hrozné už samo o sobě, jak si ji furt přehazuje v rukách, navíc oblečenou. 

Offline Muslik
Avatar
562 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 16:26
Reakce na Pinot Noir:

Paris vaří

​To je geniální video, já to zvládla zkouknout celé, je to tedy o nervy, kdy ji chytnou od plamene vlasy. Jdu asi hledat další její povedené cooking kousky. 

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 17:15

Sakra, kdyby ji ten fotograf aspoň narovnal Archieho. Docela mě zarazila informace, že do Anglie před oznámením o vystoupení "z rodiny" ho sebou nevzali a nechali ho v Kanadě.

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 17:17

Pinot Noir Ty rukavice jsou nechutné.

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 17:25

brrr Teda, strašně jí to sluší! Ale to nosítko je příšerný, úplně stoprocentní ukázka toho, jak by nošení vypadat nemělo

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 17:27

MP Meri zrovna jsem to ted nekde videla zmineny v "nosici skupine", podle nastaveni ho nesla oblicejem dopredu (v USA i jinde to neni tak zatracovanek zpusob) a pak ho pravdepodobne spiciho obracela...

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 17:31

MP Meri Sluší jasně, o tom žádná, ale kdyby ji ta ochranka za ní podržela čokly, ať si upraví dítko. Takhle to vypadá trochu kašírovaně. Nandám dítě, chňapnu psy, nahodím úsměv, nechám se vyfotit a hajdy domů. Takhle přece nemohla jít víc než pár metrů, vždyť to musí být nepohodlné oběma.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 17:46

MP Meri 

Ono se to v jiných zemích řeší o hooodně míň než u nás. Neříkám, že je to správný, ale je to tak. Já na to taky koukám se zděšením, ale tohle není první fotka, kde to syna drží nebo nese v poloze dle našich standardů šílené. 

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 20:25

brrr no on jel do Anglie jenom Harry, Meghan zůstala taky v Kanadě.

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 21:10

Mohučanka Byla tady taky, asi tri dny tusim? a pak odletela zpatky za ditetem. Ale tak mne to prijde lepsi varianta, nez ho tahat 2x za sebou pres ocean (kdyz pominu, ze tady mohli nejakou dobu byt vsichni).

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 21:16

Garfie aha, to mi uniklo. Myslela jsem, že tam zůstala s miminem. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 21:20

Garfie četla jsem k tomu takovou věc k zamyšlení, že tady nechala harryho samotného čelit všem těm nepříjemnostem (které podle mě plynou z jejího problému, ne z jeho), že tomu prostě nečelili jako rodina. jako jasně, je hodně důvodů, proč to tak mohlo být nebo bylo. ale stejně mi přijde, že na tom něco je. harry se v tom vykoupal sám. myslím, že dva tři dny za ním stát, když to notabene je nepochybně její přání, by ji nepochybně nezabilo. ani s malým dítětem.

Offline Malenge
Avatar
4833 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 21:32

brrr To jsou přece chef rukavice, aby bylo vidět, jaký je v kuchyni profík  nic tak neskutečného jsem už dlouho neviděla (pokud milosrdně zapomenu na toho Poláka kvílejícího něco o Paulině, kterého sem nějaká dobrá duše dala).

Offline 0zero7
Avatar
11707 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 22:34

Vtipny bylo, ze tady bydleli Harry a Meghan kousek, v North Saanich, coz je v podstate cast Viktorie. V novinach probely obcas fotky, ze je nekdo videl joggovat nebo na konich, ale zadna hysterie se nekonala. 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7832511/Meghan-Harry-spent-Christmas-baby-Archie-14m-Canadian-waterfront-mansion.html?ITO=applenews

Offline ziginka
Avatar
726 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 22:37

Ja hlavne nechapu, proc to Harry s Meghan a celou rodinou neprobrali predem. Pak uz mohli jen verejnosti oznamit, ze se stahuji do ustrani, jak to bude prakticky reseno atd. Tohle verejne propirani, jak to vlastne bude, jake je to pro vsechny prekvapeni apod. mne prijde pro kralovskou rodinu nedustojne.