Pinot Noir Tak to se omlouvám, ale já jsem jinak neměla tu čest... ![]()
VIP zjevy
barbucha no ono celkove jak letej ty 90 leta tak to je masakr
https://www.vogue.com/vogueworld/slideshow/grammys-2020-red-carpet-celebrity-fashion
Gloria Ganyor se mi zda trochu zhubla, hadra teda desna. Blac Chyna na jeji pomery ok. Beck vtipnej, libi se mi oranzovy saty Lana mIlan, akorat ji to nesedi. Common bozi oblek, barva uz min. Heidi nic moc, blejskavej zupan.
JO a Skrillex ma lakovany marteny polobotky ![]()
0zero7 nakonec nejlepší chlapi a ty různý zjevy - aspoň je to nějak zajímavý. skrillex se ostříhal a ne dobrý :/
mitford sister no presne, na G se ani neda moc hogo fogo posh, lepsi je nejakej ulet. I kdyz treba Billie nic moc teda v tom Gucci...
0zero7 Chrissy Teigen boží, zato Priyanka Chopra má teda prdu


Mutziputzi taky jsem koukala co to na za stan!
Mutziputzi Prianka vypadá v tom stanu trochu kuličkoidně, moc tomu nepřidává ani krk teda.
brrr no je teda nějaká nakynutá a ta absence podprsenky jí teda dobrotu nedělá
A ještě když si v té nádheře sedla...
Seredova je tehotna, uz se tesim na diskuze pod clankama![]()
Mutziputzi rozveď to?
Ounz No jak dite jiste chce matku duchodkyni a tak
Mutziputzi Musela jsem si najít, kolik jí vlastně je... 41 je ještě celkem mladý věk,ne? Navíc už nějaké děti má. To už je snad ve společnosti překonané, ne? Nebo tobě to okolí dává nějak sežrat?
Mutziputzi Ahaa..ježíš
0zero7 milujem popisky ako "Gwen Stefani in Dolce & Gabbana with Le Silla shoes and Blake Shelton " !!!
Krehutka Sobě jenom já, to tělo je něco odpornýho, bohužel se nedokážu naladit...ale obecně na internetech je debata o matkách po 40 vždy na jedno brdo a je zajímavý, jak dokážou bejt lidi hnusný, obvykle chlapi a 40letý matky dospělejch dětí
Krehutka To asi už muci píše o možných príspevkoch....
Mutziputzi to jeste nekdo resi, ze ma zena dite ve 40? Mam kolem sebe plno zen, ktere mely dite kolem ctyricitky.
Já ty lidi z 90% neznám, jejich obskurní názvy ani zjevy mi nic neříkaj. Jen mě zaujalo, že většina zřejmě touží vypadat co nejhůř ![]()
Co je prokristapána tohleto?!

Lamicka řeší :-) Mutzina :-)
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
