VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:03

jinx dovolím si odpovědět za Karju, třeba:"na co v tomle věku čekají? Nojo, chtějí si jen užívat a cestovat. To jim stačí jen ten pes? Není to sobecký? To je ta práce tak baví? Nojo, voni prý mají nějaký problémy. Proč to neřeší u doktorů, dyť je tolik možností." A to vše ideálně za zády. Nikdo se nechce ptát napřímo, je to citlivé téma. 

Offline Karja
Avatar
44437 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:05

bram Jo, psi, na to jsem zapomnela! To je klasika:-D. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:09

bram To jsem taky slysela :-)) Ja ale vubec nemam problem rict, ze jsem naprosto spokojena a stastna, ze muj zivot me naplnuje a posledni, co bych chtela jsou deti. Holky se s tim musely nejak smirit:-)) ono se ta spokojenost celkove moc nenosi. Mam kolem sebe tak obcasne jednu skupinu, ktere pracovně rikam "placky" a ty kdyz jeden posloucha, tak si fakt pomysli neco o chuderach. Vyhybam se jim, co to jde. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:10

A kariera a cestovani a sobectvi, to je taky vecne kombo :))

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:10

jinx ono to není tak černobílé, někdy to jsou přátelé, kteří jen mají zájem a rádi by třeba (v případě zdravotních potíží) i nějak pomohli. Vono moc není jak, no. Ale je těžké poslat je do háje, když tě jen mají rádi a vyjadřujou tak svoji účast. Ale je to otravný, to jo. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:14

bram Jo, ale osobne dobreho pritele od drbny, co si potrebuje pohonit ego, poznam. A dobry pritel by dal najevo, ze to s nim muzes probrat, ale sam by se do toho nemontoval. Bych si v zivote nedovolila. 

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:18

jinx na variantu, že někdo děti nechce, tahle společnost ještě není moc připravená. Tady pořád frčí to kombo sobci/kariéristi. V některých případech je v tom i trochu skryté závisti ve stylu: oni si můžou dělat, co chtějí a já jsem uvázaná doma a dostanem se akorát tak na Lipno. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:21

bram 

Tý závisti většinou není jen trochu, a skrytá je jen velice neuměle

Offline ice
Avatar
1933 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:22

bram to o ty zavisti si nemyslim. Kdo se nedostane dal nez na Lipno s detma, nedostane se dal ani bez nich...

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:23

bram   barbucha  Přesně!! 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:26

jinx o matčině bývalé kolegyni se říkalo, že děti neměla, protože si nechtěla zničit postavu (byla vysoká a štíhlá)

Já teda děti taky nemám a neplánuji, ale zatím mi do očí nikdo nic nevmetl a co říkají za zády se ke mně nedoneslo.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:27

ice souhlasím

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:27

bram To, ze si muzu delat prakticky co chci, to je pro me ta nejvetsi hodnota. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:28

Garfie bram A jinak tez souhlasim. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:29

Mam ve svem okoli jednu, se kterou se bavim fakt v rovine small talku a ta mi cas od casu povida, ze manzelovi se povedla zakazka a nauctoval klientovi 200k a pod. Vubec nechapu, proc mi to rika a co jako ceka. Ja bych o necem takovem nikdy nemluvila. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:32

Krehutka To je taky... no co na to rict. 

mne si do oci taky nedovoli, ale kdyz se nahodou octnu ve stezovacim krouzku a padne dotaz, jak se mam a co vikend, tak se do diskuse zapojim :))  

Offline lemon29
Avatar
181 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:34

Ja som pred 30, ale od manzelovej pribuznej pocuvam o tom, ze by som mala mat deti, pri kazdom stretnuti uz dva roky. Rada mi to posepne sukromne, ale skusa aj pred ostatnymi, asi aby sa k nej niekto pridal.  Keby to bola kamaratka, uz by som sa s nou nestretla... Ziaden sposob reakcie nepomaha, ignoracia len stupnuje intenzitu jej otazok.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:36

lemon29 Prede vsemi slusne pozadat, at si takove dotazy odpusti, ze to je vase soukroma vec a neni ti to prijemne a nehodlas to s nikym probirat? A rovnou podekovat za respektovani. Vse uplne v klidu a s milym vyrazem.

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:38

Krehutka Mám známou, která skutečně děti nemá kvuli své vizáži. Těhotenství, nedej bože kojení, je pro ni odporné. Její věc, ne. Normálně o tom mluví, takže o tom mluví i její okolí, když na to přijde řeč. Na tom nic není, ne?

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:43

notna její věc každopádně.Ale nějak nechápu tvou reakci na mě.