VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Aranel
Avatar
6545 příspěvků moje polička 04. února 2020 12:04

Mně se hrozně líbí slovo "voválenej" kde je jako místní moravská hlídka pro čistotu jazyka?!

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 04. února 2020 12:10

Aranel Tato jedna z Moravy  prohlašuje "voválenej" za vhodně zvolený technický termín, co sem plést nějakou gramatiku? 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 04. února 2020 12:19

Lunajooo

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 04. února 2020 12:27

Luna Lama_z_Lana já taky ty svalovce moc nemusím, ale tohleto je zas druhej extrém, i když je mi bližší. Mně se nejvíc líbí emočně nesatabilní intelektuálové, ideálně muzikanti, výtvarníci, filmaři. Rozcuchaní, lehce zarostlí. Takovej typ Dan Bárta nebo Damon Albarn. To jsem ztracená. 

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 04. února 2020 12:28

bram ježiš...emočně nestabilní jedinci všech pohlaví, z těch já mám děs, vážně

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 04. února 2020 12:29
Reakce na stes:

bram ježiš...emočně nestabilní jedinci všech pohlaví, z těch já mám děs, vážně

Online 999
Avatar
19698 příspěvků moje polička 04. února 2020 12:40

Janulik03 Jasně že bez chlapů :-).

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. února 2020 12:47

Se bojim něco psát

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 04. února 2020 12:56
Reakce na stes:

 plavci mají krásný postavy

​To jo, ale i ti tenisti - a mívají hlavně moc pěkný nohy!

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 04. února 2020 12:57
Reakce na Mutziputzi:

Se bojim něco psát

​No, radši nic. To dítě za to nemůže.

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 04. února 2020 12:58

barbucha ano :-)

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 04. února 2020 12:59

Mutziputzi tak nepiš ani to sem nedávej..jeden nikdy neví

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 04. února 2020 13:00

Mutziputzi barbucha ta malá Prachařová je takovej srandovní skříteček. Narozdíl od Agáty z toho ale ještě může vyrůst :) 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 04. února 2020 13:03

Mutziputzi to dite je cela Zilkova :D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. února 2020 13:03

bram Tak já radši v dospělosti Agáta než Trautenberk...a už mlčim!!

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 04. února 2020 13:04

bram Bárta (A nemusíte mi psát, že domu bych ho asi nechtěla. Vzhled, muzikant, fotograf přírody - smrtící kombinace)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. února 2020 13:06

Sweet Potato proč nechtěla? podle mě je to spořádanej otec a partner

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 04. února 2020 13:14

Sweet Potato no já bych ho teda úplně klidně chtěla i domů :)) 

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 04. února 2020 13:16

Mutziputzi 

Je hodnej, slušnej, ale divnej

Offline Malenge
Avatar
4834 příspěvků moje polička 04. února 2020 13:31

Malá Mia matce určitě bude moc vděčná, že ji nemocnou strká na internety a ještě k tomu píše namissnepůjde, bohajeho