VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Makara
Avatar
3611 příspěvků moje polička 04. února 2020 17:04
Reakce na Pinot Noir:

Kokoska Už jsem myslela, že jsem jediná. Mně přijde dost odpudivý.

​přidávám se do týmu "nebrat"

Offline Lilly_Ku
Avatar
4508 příspěvků moje polička 04. února 2020 17:25

Mi se fakt hodne libi postava z lezeni, nejsou to napumpovany svaly z posilovny, ale vypadaj tak nejak prirozene a jak se zapojuje fakt cely telo, tak i dost vyvazene :)

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 04. února 2020 18:13

Jsem tým "svaly z posilovny nee", ale musím říct, že většina mých kolegů má svaly tak akorát a mají je z práce (lopata a krumpáč). Nevím, čím to je, ale musím přiznat, že třeba já nemám svalík ani nejmenší a to občas musím tu lopatu chytit do ruky taky.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 04. února 2020 18:15

jinx ty bílý

Offline Kokoska
Avatar
34644 příspěvků moje polička 04. února 2020 18:18

jinx to je přímo inspirace do svatebního vlákna,  ty světlé.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 04. února 2020 18:19

Lilly_Ku hmmm, pravdu mas! Ac me tenhle sport absolutne, totalne a naprosto miji, tak chlapci dobry

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 04. února 2020 18:29

Kokoska To teda jo:-)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. února 2020 18:31

jinx Čierny model super, mne sa veľmi páčila Zoe.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 04. února 2020 19:28

jinx Krásné .

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 04. února 2020 19:35

paktofonika evokuje mi to C-3PO :-). Pěkný!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. února 2020 19:40

Tulipe Má nádhernú postavu, a C-3PO ma takisto napadol :D

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 04. února 2020 19:41

Mně přijdou dobrý plavci..

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 04. února 2020 19:50

Ounz plavci? :)

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 04. února 2020 20:00

bram

jojo, plavci se tady už velebili..  jsou svalnatí a souměrní

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 04. února 2020 20:22
Reakce na bram:

Ounz plavci? :)

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 04. února 2020 20:23

bram Jo, to jsou přesně ti souměrní ramenatí plavci

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 04. února 2020 21:00

Mutziputzi hele tady chodej chlapi do fitka skoro vsichni ve dvojku, vetsinou to nejsou zadni meatheads, v pohode kluci a panove, jako bonus prijemni a ne nablbli, tak bych to zas tolik nekategorizovala. V zime tady chodi do sauny a fitka hodne chlapu co v lete sportuje venku, serfari serfujou hlavne tedka, ti jsou super v kondici teda! Cvicit chodej taky.

Jinak jeste teda RCMP a pobrezni straz ma dobry chlapy, hasici a tady i policajti, tam snad chtej fotku k zivotopisu neboco! A namornici, ale ti mivaj blbou povest, obzvlast ti armadni. 

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 04. února 2020 21:22

Pinot Noir plavci super! 

Lilly_Ku znam chlapy co posilujou a nic nafouklyho nemaj, spis takovej ten lean sval, zalezi co presne cvici. Nafoukly boule jsou desny!! 

To je podobny jak kdyz nekdo rika, ze treba tezkej drep z zenske udela kladu jak chlap. Je to blbost, protoze zalezi jak a co dotycna cvici, tohle jsem sem asi uz davala, chlapi naberou vetsinou rychlejc, ale taky to nemusi bejt mega boule. Fakt zalezi, Horolezci super, akorat porad nekde v coudu.....

Offline pecka
Avatar
6170 příspěvků moje polička 04. února 2020 21:24

jinx oboje šaty sú krásne

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 04. února 2020 22:06

jinx krásné šaty, ona se mi líbí prakticky ve všem, co sem viděla