bram ne Plavci, plavci ![]()
VIP zjevy
K tem plavcum. Muj tata dela triatlon a jeho trening spociva v tom, ze rano uplave 1km v bazenu, ujede na kole 40km a jeste do toho bazenu bezi. (ehm zdravim Lama_z_Lana az ho nekde potka). No ale i presto se teda zadna plavecka postava ala Phelps nekona![]()
Je totiz puvodne takovy spis podsaditejsi bez sirokych ramen a ani to plavani mu je nevyrobilo. Takze plavci jak kteri:)
711990 a plaval i jako malej nebo začal až v dospělosti?
moc pěkný šaty
Mohučanka az v dospelosti prave. Zacal asi v 55
stes krasa!
stes Nejen šaty, Renée se mi líbí velmi. Má skvělou postavu.
711990 Fakt? Tak to je dobrej
.
Saty jsou krasne, nelibi se mi barva.
711990 ne, je fakt dobrej. Akorát ta ramena mu už nevzniknou ![]()
711990 to jo, ji to slusi. Ja si to vzdycky predstavuji pro sebe:) a celkove Renee vypada na tehle fotce pekne, hlavne opet jako Renee.
jinx no, asi neznam moc nikoho komu by tahle barva sla, to je fakt;) a presne to jsem chtela napsat, ze vypada zase jako ona!
Mohučanka to je zajimavy...a kdyby treba zacal ve 30 tak uz taky asi ne, co? Podle me bud musi mit clovek ten typ postavy, nebo to teda honit hned od detstvi asi...
@jinx Přesně...šaty super, ale ta barva se mi taky nelíbí.
711990 Jo, přesně tak. Já mám ten typ postavy + závodní plavání od 10 do 17 a ramena jak monacká princezna (Nebo už asi královna?)
Mohučanka sem si musela googlovat tu princeznu![]()
711990 No, ona je to vlastně kněžna. Kněžna Charlene
mívá.pěkný.šaty.Nejde.mezerník ![]()
Mohučanka to sou ale pekny ramena!!!:)
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
