VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 05. února 2020 10:52

tady máte jednoho Momou

:-D :-D :-D

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 05. února 2020 10:54
Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 05. února 2020 10:56

Monica shodila hřívu.

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 05. února 2020 11:06

Mohučanka 

Nejvíc nosí Akris - teda podle toho, co většinou píšou u jejích outfitů. Já tu značku prakticky neznám, a nepatří k nejlevnějším...

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 05. února 2020 12:12

martek01 to je boží :-)

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 05. února 2020 12:12

domenica super, dobře udělala

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 05. února 2020 12:34

domenica Je nádherná!

martek01

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 05. února 2020 13:06

nej muži tak jsem se svým vkusem docela vedle, líbí se mi akorát 3.....Jo, je tam i Kayne :) :-) :-)

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 05. února 2020 13:15
Reakce na stes:

Jo, je tam i Kayne :) :-) :-)

​No co co. Však nejde o výběr do Mensy, ale jenom o krásu!

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 05. února 2020 13:39

domenica Monica je šik, vypadá skvěle 

(i René)

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 05. února 2020 13:40

barbucha no právě :-)  Kayne . No tak možná že by se umístil i v mense

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. února 2020 13:41

stes Kanye holka kdyztak , muj totalni favorit

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 05. února 2020 13:45

Mutziputzi jojo, čekala jsem to

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. února 2020 13:48

stes To nevim podle ceho, obavam se ze hudebni vkus jsem zde neprezentovala

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. února 2020 14:45

stes jinak prej má 133 IQ, já bych tomu věřila, hudebně je geniální určitě

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 05. února 2020 14:48

Mutziputzitady šlo o krásu ale

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. února 2020 14:52

stes v Mense?

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 05. února 2020 15:04

Mutziputzi před tím ne?...v mense jsem psala, že by se taky jistě umístil

A už mi to neba, to je debata o h...., jako ve vtipech

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 05. února 2020 15:10
Reakce na Mutziputzi:

stes jinak prej má 133 IQ, já bych tomu věřila, hudebně je geniální určitě

​Podle americký (Cattellovy) stupnice, která je o asi dvacet stupínků vyšší? Tam potřebujou do Mensy 148.

(to máš jak se Sharon Stone, vydávaný bulvárem rovněž za génia)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. února 2020 15:17

barbucha a i kdyby, tak stále to není IQ hodné zesměšňování, či?